www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / porada prawna (1674 - wyświetleń)
- Autor Dorota17 Dodany 2011-09-25 17:05
Witam! Jestem po operacji kregosłupa ledzwiowego i poruszam sie na wózku! W styczniu 2010 poszłam na operacje na własnych nogach z przepukliną kregosłupa gdy sie obudziłam dowiedziałam sie że dostałam drugie życie-po operacji za godzine drugi raz operowali mnie. Przeżyłam ale nie chodze, cały czas jestem rechabilitowana. Wierzyłam że uda sie coś zrobić abym była sprawna, szukałam lekarzy w całej Polsce. Niestety o poprawce nie chcieli słuchać, ale ktoś mi podał reke. Ale gdy obejżeli RM i historie choroby stwierdzili że mam trwałe uszkodzenie rdzenia i operacja nic nie da. Do tego nogi bolą i puchną, aby nie bolało moge poddać sie operacji wszczepienia stymulatora. Oczywiście rechabilitacja nadal jest konieczna abym mogła w miare siebie obsłużyć dodam że rece też są słabe niestety to kosztuje. Mam pytanie w jaki sposób sie starać o odszkodowanieod szpitala, może ktoś mi poradzi.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2011-09-26 08:12
Szanowna Pani
proszę skontaktować się z Rzecznikiem Praw Pacjenta.

Biuro Rzecznika Praw Pacjenta

adres: aleja Zjednoczenia 25
    01-829 Warszawa
sekretariat
tel: (22) 865 40 45
      (22) 532 82 50
fax: (22) 833 08 86
e-mail: sekretariat@bpp.gov.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / porada prawna (1674 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill