www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / praca doktorska- mózgowe porażenie dziecięce (3997 - wyświetleń)
- Autor msternal Dodany 2011-10-23 12:38
Witam!
Nazywam się Marta Sternal, jestem doktorantką III roku w Zakładzie Antropologii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Piszę pracę doktorską dotyczącą wpływu wybranych czynników biologicznych i społeczno-ekonomicznych na pojawienie się mózgowego porażenia dziecięcego. Współpracuje z ośrodkami z różnych regionów Polski. Do tej pory, korzystając z uprzejmości dyrektorów i rodziców, zbierałam w nich osobiście ankiety dotyczące mpdz. W chwili obecnej rozpoczęłam 8 miesiąc ciąży i osobiste wyjazdy do ośrodków nie są możliwe, dlatego poszukuję alternatywnych sposobów zebrania ankiet. Są to oczywiście ankiety całkowicie anonimowe i dotyczące wybranych czynników zdrowia i stylu życia rodziców, a skierowane do mam dzieci z mpdz.
Proszę pamiętać, że ankiety zostają wykorzystane jedynie do opracowania statystycznego na potrzeby pracy doktorskiej, jak również w artykułach, które zostaną napisane na bazie zebranego materiału badawczego. Ponieważ jest to praca ogólnopolska będę bardzo wdzięczna za wszelką pomoc. Proszę o kontakt mailowy, w celu przesłania ankiety.

Z uszanowaniem,
Marta Sternal
Uniwersytet Przyrodniczy
Wrocław
Nadrzędny - Autor msternal Dodany 2011-10-23 14:07
W poprzednim poście zapomniałam dodać swój adres mailowy: marta.sternal@up.wroc.pl
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-10-23 14:12
radze nie podawać publicznie e maila
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / praca doktorska- mózgowe porażenie dziecięce (3997 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill