www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam wózek Otto Bock Kimba Spring 2 (5132 - wyświetleń)
- Autor kingusia2200 Dodany 2011-10-25 11:41
Witam !
Mam do sprzedania specjalistyczny wózek dla dziecka - Kimba Spring firmy Otto Bock rozmiar nr 2
KONTAKT POD NUMEREM:
515597358
e-mail:
mkkjarych@interia.pl
Szczegóły dotyczące wózka można znaleźć na stronie producenta:
http://www.ottobock.pl/oferta/146.html
Wózek jest w bardzo dobrym stanie stanie, córka wyrosła więc sprzedaję.
Spacerówka rehabilitacyjna z siedziskiem na resorach dobrze łagodzi wstrząsy. Resory te są indywidualnie regulowane w zależności od ciężaru dziecka. Wózek rośnie razem z dzieckiem. Od 4 do 10 lat.
Nośność wózka do 35 kg.Siedzisko na resorach, bezstopniowa regulacja głębokości i szerokości siedziska, wysokości oparcia i długości podudzi, automatyczne szybkozłączki ustawiania siedziska w kierunku do jazdy lub w kierunku odwróconym, pochylenie siedziska ustawiane za pomocą rączki do pchania, oparcie ze zintegrowanym zagłówkiem.
DODATKI:
daszek,Klin, podłokietniki, peloty podgłówka i piersiowe, pasy biodrowe oraz tacka - stolik, podnóżek z anatomicznym kątem kolana oraz regulacja kąta podnóżka.peleryna przeciwdeszczowa.śpiwór na zimę(bardzo cieplutki)
KOLOR: niebieski.(granatowy)
CENA do uzgodnienia.Możliwość osobistego oglądnięcia po wcześniejszym ustaleniu terminu.. lub wysłania fotografii w realu pozdrawiam serdecznie.mama Kini-Mariola
Nadrzędny - Autor kingusia2200 Dodany 2011-10-30 12:15
WÓZEK SPRZEDANY
Nadrzędny Autor marcia_21 Dodany 2013-10-22 20:29
Witam,
Mam do sprzedania wózek Kimba Spring II marki OttoBock. Wózek jest nowy, nieużywany. Zdjecia mogę przesłać na e-mail. Cena: 6.000 zł. do uzgodnienia.
Kontakt pod nr tel. 603-244-030 lub e- mail: marcia_21@vp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Sprzedam wózek Otto Bock Kimba Spring 2 (5132 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill