www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PODZIEKOWANIA Z GŁEBI SERCA (8176 - wyświetleń)
- Autor 123456 Dodany 2011-11-02 17:13
BARDZO SERDECZNIE CHCE PODZIĘKOWAĆ WSZYSTKIM KTÓRZY ŚWIADOMIE LUB NIE ŚWIADOMIE PRZYŁĄCZYLI SIĘ DO MOJEGO PROTESTU wysłanego prze zemnie jako post zdawałem sobie sprawę iż nie wszyscy mogą wytrzymać jedną dobę bez kompa ale cóż najwidoczniej tak musi być następnym moim krokiem będzie opisanie potrzeb ale i obowiązków ON co do rządu rp i mniejszych instancji będę opisywał prostym językiem aby wszyscy zrozumieli nie wiem kiedy zacznę pisać gdyż na razie mam trochę pracy być może jeszcze w ty miesiącu gdyż mimo wszystko trzeba to przygotować raczej starannie i potrzebna mi będzie jakaś podstawowa wiedza dla pisania do tych tępogłowych rządzącym w naszym krajem
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-11-02 17:44
Przede wszystkim pisz poprawnie gramatycznie.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-11-03 12:07
a co przeszkadza ci mam ci twoje błędy wytykać czy aby jesteś taki dobry jak prof Miodek
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2011-11-03 13:35
Wytknij
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-03 18:36
rogal160, nie wszyscy mieszkali w pobliżu wielkiego miasta, nie wszyscy potrafili wyszarpnąć z "Państwa" kasę na kształcenie swoich dzieci.
Ja ci mogę "wytknąć" i jeszcze parę osób też - chyba nawet to robili.

Nie nadymaj się bo pękniesz - życie to koło fortuny - uważaj bo może i tobie wypaść "BANKRUT".
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-11-03 20:31
brawo bober
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-02 18:26
rogal niegrzecznie odpowiedziałeś bo; czasem pomyśl na jakim sprzęcie kto pracuje, a poza tym czy całkowicie poprawna mowa, pismo jest ważniejsza od chęci drugiego człowieka tym bardziej w wątku PODZIĘKOWANIA Z GŁĘBI SERCA.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-02 19:29
Rogal ja też już mam dość  i od jakiegoś czasu przestałam go czytać. 
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-11-03 12:05
słyszałaś chyba co rząd szykuje dla wdów miałem pisać o tej sprawie lecz akuratnie mi się nie chce i raczej nie napisze jestem za tym aby zmienili totalnie bo niby dlaczego z moich podatków ma się jakaś wdówka bawić dalej sobie sam znajdź jak cię to interesuje i nie przejmuje się takimi dygresjami czy źle czy dobrze napisane najwłaściwsze jest to iż nie mogłaś wytrzymać 24 godzin bez wejścia tutaj czyli nie bardzo pasujesz do ludzi walczących bardziej pasuje do ciebie patrzenie na czyjeś nieszczęście i podziwianie czy da sobie rade czy nie to samo jak pewnie zauważyłaś robią wszyscy którzy dbają o swoje 4 litery a reszta ich wo gule nie interesuje i tego ci nie zapomne
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2011-11-03 12:14
Co ty gadasz o jakimś wytrzymywaniu bez kompa. Ty do mnie mówisz? A czemu ja mam wytrzymywać ? Chcę to wchodzę . Ty masz mi coś dyktować? Sam przestań tu wchodzić jak ci się nie podoba.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-11-03 13:12
MÓWIŁEM IŻ DZIAŁASZ INSTYNKTOWNIE ŻE NIC NIE MYŚLISZ TYLKO O SWOICH 4 LITERACH to jet mój ostatni post do ciebie i co kol wiek napiszesz a trafi to na mnie jest z zasady niedorzeczne i piszesz po to aby zaspokoić swoje ego tak to odczuwam a co ty sobie myślisz nie wiem i nie chce wiedziec
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2011-11-03 13:59
No tak , bo od myślenia na forum, to jesteś ty. Robisz to w wielkim stylu co widać po twoich postach.
Nadrzędny - Autor 123456 Dodany 2011-11-03 12:08
oni nie myślą oni działają instynktownie gdyż nie muszą myśleć ci którym nie zależy na innym człowieku jest jak szczur a wiesz chyba jak działają szczury w stadzie
Nadrzędny - Autor bober Dodany 2011-11-03 18:28
123456, rób swoje, nie czytaj złośliwych postów! To zazdrość, że masz swoją pasję i nie żyjesz tylko netem.
Niektórzy ludzie tacy są, jak nie wiedzą co powiedzieć - napisać - to czepiają się wszystkiego - czują się wtedy lepsi, ważniejsi i im lżej bo chociaż tutaj mogą komuś "dokopać" i kłamać - w ten sposób czują się lepiej - jak sami piszą. Nie dotyczy to wszystkich O.N., tylko tych z głęboką depresją pourazową.
Pisz co Ci w duszy gra, rób co uważasz za stosowne.

Pouczający Cię co do pisania nie mają pojęcia o j. polskim.

Wiesz też, że sporo u nas "moherowych berecików".

Pozdrawiam - tak trzymaj.
:-), :-), :-)
Nadrzędny Autor 123456 Dodany 2011-11-04 11:10
Morze zacznę od końca moherowe berety tak ich to na odległość wyczuwam to ci co za księdza by byli gotowi msze odprawić a za Jezusa oddać życie oczywiście nie swoje ale najlepiej kogoś kogo nie znają,chociaż ostatni i rydzyk wyparł się kaczora i przystał do żebry no to ich sprawa a zarazem i nasza polska lecz my jako pojedyncze osoby nic nie poradzimy możemy tylko się przyglądać i chodzić głosować więcej nic się nam nie należy im i ich rodzinom tak.Czy mają jakieś depresje pourazowe myślę że raczej nie ludzie z depresjami są raczej wyciszeni i zamknięci w sobie do takich trudno dotrzeć mam kolegę który ni z tą ni owad nagle wpadł w dołek i  był tam prze co najmniej przez pół roku byłem kilka razy u niego na pierwszy rzut oka niby nic wszystko ok jednak widać już po takim człowieku że jest nie ok,teraz przebywa w szpitalu na oddziele psychiatrycznym i jest z nim coraz gorzej powtarzam z niczego to się mu stało nie mam pojęcia co dalej będzie a jest to naprawdę dobry kolega ja na dzisiejsze czasy,po prosu jak byłem potrzebny przy czymś co miał kłopoty pomagałem on mi także. Czy mają komuś dokopać myślę ze są lepsze portale aby się wyładować i czepiać się o coś .A czy są lepsi być morze tak jednak jak można to zbadać w danym momencie czy ktoś jest lepszy czy gorszy,myślę że to raczej złośliwość i chęć pokazania tego co potrafią lecz jest stary sposób sprawdzenia takich zachowań moja pasja raczej nie morze zainteresowanie oraz zdolności manualne aby coś tam uruchomić naprawić popsuć itd,moją prawdziwa pasją to astronomia i pokrewne tematy dlaczego właśnie ta dziedzina nigdy nie lubiłem matematyki fizyki a tu trafiłem do całkiem innego świata gdzie wszystko jest dla mnie zrozumiałe czasami spotykam profesorki które mnie uczyły i opowiadam im moje przygody z astronomią i zawsze wytrzeszczają gały ze zdziwienia, z to zainteresowanie jest bardzo proste trzeba mieć by le jaką lornetkę na początek i podziwiać gwiazdy potem powolutku zacząć rozumieć wszechświat no i cóż potem coraz lepszą lornetkę aż w końcu tani teleskop i na tym koniec nie trzeba wydawać fortuny to naprawdę nie jest drogie a bardzo  dobre na stresy itp sprawy gorzej jest z ludźmi którzy przykuci są do łóżek lecz i to można zorganizować są programy na rożnych portalach ja osobiście posługuje się stelarium.To wszystko na temat pasji natomiast sprawy ON to inna beczka jak wiesz wszyscy jedziemy na tym samym wózku w tych ostatnich dniach zginęło w wypadkach 51 osób tak podają media zaurzmy ze dobrze podają chociaż i tu bym polemizował gdyż i tak wiem że to kłamstwo gdyż zginęło na pewno więcej i co z ty mamy zrobić zastanawiali się szpecę i wielcy profesorowie i uczeni i policja i czort wie kto jak to można zrobić aby nie było tyle wypadków narzekali kiedyś ze drogi złe że piesi nie oznakowani ze pijani kierowcy a rozwiązanie jest bardzo proste,każdy człowiek co kiedykolwiek brał udział w poważnym wypadku lub kolizji gdzie doszło do bardzo przykrych konfliktów między pieszymi lub pojazdami z własnej czy też nie z własnej winy powinien dostać obroże teraz są modne chyba wiecie o czym pisze i powinna być specjalna grupa która która będzie tego pilnowała nie policja gdyż policja ma inne zadania wszystko można zrobić popatrzcie na więźniów którzy jeszcze nie siedzą albo już siedzieli i wyszli na warunkowe można można jak się chce to państwo wszystko morze zorganizować my jako pojedyncze osoby musimy tylko cierpieć z powodu nieudolnych polityków,i tak z jednego postu zrobiło się wiele,oczywiście nie umie pisać poetyckim językiem lecz chyba wiele osób mnie zrozumie jak ktoś ma jakieś pomysły to morze dorzuci a być morze uratujemy tysiące ludzi i to będzie nasza wdzięczność dla państwa za (szczególna opiekę nad ON)
  
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2013-09-08 16:19
I na tym forum (
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / PODZIEKOWANIA Z GŁEBI SERCA (8176 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill