www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / przepracowane godziny (1535 - wyświetleń)
Autor 55kostan Dodany 2007-02-11 12:17
Dzień Dobry
Jestem osobą  niepełnosprawną   całkowanie niezdolna do pracy  ale mimo to pracuje jako behapowiec , umowę o prace mam zawartą na czas określony  do 31.05.2007. Pracodawca mój  jest poinformowany , że posiadam status osoby niepełnosprawnej. Jak jest mi wiadomo / pracodawca również, że mam pracować 7 godz. dziennie i z tytułu niepełnosprawności przysługuje mi 10 dni dodatkowego urlopu  ale  z powyższych uprawnień  nie skorzystam  , gdyż mi ich pracodawca nie udzieli .
Proszę o informacje czy po zakończeniu pracy  tj. po 31.05.2007 mogę wystąpić z wnioskiem  do pracodawcy by wypłacił mi ekwiwalent za przepracowaną  1 godz. pracy  dziennie / jako godz.  nadliczbowe  x   przepracowane dni  w czasie zatrudnienia / i niewykorzystany urlop 10 dni należny osobie niepełnosprawnej . Czy powyższe żądanie jest zgodne z prawem?
Dziękuję za poradę.
Pozdrawiam
Stanisław  
Podaję adres : 55kostan@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / przepracowane godziny (1535 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill