www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zbuduj swój własny biznes (2028 - wyświetleń)
Autor magdolna Dodany 2011-11-17 13:27
W swoim życiu skończyłam dwa uniwersytety. Jeden Uniwersytet Jagielloński a drugi to Uniwersytet Życia. Dzięki lekcjom jakie odebrałam w swoim życiu, podjęłam wezwanie pomocy osobom niepełnosprawnym, a także matkom sprawującym opiekę nad swoimi dziećmi niepełnosprawnymi, dając szansę zbudowania własnego biznesu w domu. Osoby niepełnosprawne dzięki wykorzystaniu Internetu mają takie same możliwości rozpoczęcia współpracy z wybraną firmą marketingu wielopoziomowego. Jest to wielka szansa dla tych osób, dzięki zbudowaniu własnego biznesu w domu i bycia dla siebie szefem. Jest prawdą, że osoby niepełnosprawne w wyniku barier architektonicznych mają ogromne trudności w dotarciu do szkół, dlatego też w dzisiejszym społeczeństwie legitymują się niskim poziomem wykształcenia.
Ale ich talenty, umiejętności, zaangażowanie mogą przynieść im samym  korzyści finansowe w  budowaniu dodatkowych źródeł dochodu i osiąganie dochodu pasywnego w niedługim czasie.
Podjęcie działań w Programach Partnerskich, MLM, Info Biznes nie wymagają inwestycji w setkach i tysiącach złotych.
Każdy człowiek zajmujący się biznesem w internecie musi zapoznać się z narzędziami do marketingu internetowego typu:blog, kreator video, autoresponder, pokój do wideokonferencjo, strony przechwytujące i wiele, wiele innych.
Wszystko nad czym się skupiasz PRZYCIĄGASZ DO SIEBIE, o tym mówi PRAWO PRZYCIĄGANIA.
Wyznacz sobie CEL w życiu, pracuj dzień i noc nad znalezieniem tego rozwiązania a Twoja PODŚWIADOMOŚĆ podsunie Ci wiele rozwiązań.
E-Biznes to tylko jedna z możliwości dróg osiągnięcia celu
Zobacz mojego bloga. Jest to studium mojego przypadku jak pozbyłam się   z wózka inwalidzkiego, uczyłam się, pracowałam i nadal pracuję.
www.wieslawapala.pl
Zobacz też co teraz robię
http://Akademia.CB7.pl/magdolna
Napisz do mnie a na pewno pomogę. Sama jestem osobą niepełnosprawną. Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi w Opiece Społecznej, Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie, Powiatowym Zespole do Orzekania o Niepełnosprawności, PFRON
magdolna 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Zbuduj swój własny biznes (2028 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill