www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ubytek słuchu, wada wzroku jakie orzeczenie ? (5495 - wyświetleń)
- Autor karima Dodany 2011-11-25 10:14
Witam,

Jak ma się sprawa co do orzeczenia o niepełnosprawności dla osoby
pełnoletniej niesłyszącej- 100 % ubytku, wada wrodzona od urodzenia,
i z wadą wzroku - minus 11,

W jakim stopniu orzeczenie grupy niepełnosprawności na komisji może być przyznana
lekka czy umiarkowana ?
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-25 20:00
Do wróżki idź!
:-)
Nadrzędny - Autor krak Dodany 2011-11-26 09:02
W wątku „Przydział mieszkania komunalnego” bober na niemądrą radę zamieścił taką odpowiedź:  

>No i tutaj widać jak kobiety podchodzą do kobiet, które sobie chcą radzić. Angel olej głupie posty!


Tobie karima zrobił tak samo co skrytykował więc jego słowami odpowiem - olej głupie posty.

Nie zastanawiaj się jaki teoretycznie przysługuje Ci stopień, tylko złóż wniosek. Komisja odpowie ci orzeczeniem. Jeśli się nie zgodzisz z nim to masz chyba prawo odwołać się. Nie znam się w tym zakresie dysfunkcji ale działaj bo czas leci a szkoda każdego dnia. Przykro mi, że nie umiem konkretnie odpowiedzieć.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-28 18:59
Osoba pyta wyraźnie " jaka grupę dostanie", a na takie pytanie nikt jej nie odpowie poza wróżką.
Nie pyta co ma zrobić itd. - co opisujesz. Tak więc krak, moja odpowiedź jest adekwatna do pytania.
:-)
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2011-11-28 20:33
Tym razem bober choć może niezbyt delikatnie ale odpowiedziała właściwie.

Na pytania Karimy odpowie tylko komisja nikt więcej.
Nadrzędny Autor bober Dodany 2011-11-29 18:28
Elu delikatność jest wskazana w grze wstępnej i głaskaniu kota lub psa.
To żart, pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor krak Dodany 2011-11-29 18:32
Semantycznie macie rację. Ale nie wzięłyście pod uwagę, że karima dopiero wstąpiła w progi tego forum   (2 posty przy waszych …. Nie będę wyliczał),   a tu ją spotyka taka odprawa.
Nadrzędny Autor marzena42 Dodany 2011-12-20 09:55
Witam! Mam duży ubytek słuchu na oba uszy (nosze aparaty) i niepełnosprawność mam w stopniu lekkim poniewaz pani doktor stwierdza ze w aparatach słysze normalnie a ja czasami czytam z ruchu ust teraz składam na komisję o przedłuzenie grupy do celow pozarentowych
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Ubytek słuchu, wada wzroku jakie orzeczenie ? (5495 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill