www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Znaczny stopien niepelnosprawności 05-R (3470 - wyświetleń)
- Autor citrus Dodany 2011-12-06 09:00
Witam. Mam pytanie. Mam znaczny stopień niepelnosprawności. Chciałabym wiedzieć jakie mam przywileje z tego powodu (standardowe informacje o przejazdach itp widzialam) chodzi mi np o pomoc z pfronu o lokal socjalny itd. Bedę wdzięczna za wszelkie informację. Pozdrawiam
Nadrzędny Autor krak Dodany 2011-12-06 11:51
Przeczytaj sobie pod tym adresem http://www.niepelnosprawni.pl/ledge/x/3544
Lokal socjalny raczej nie wchodzi w przywileje z karty osoby niepełnosprawnej niezależnie od stopnia. Przynajmniej nie słyszałem o takiej możliwości. Niepełnosprawność raczej jest punktem, którym możesz argumentować przed odnośnymi władzami w twoich staraniach o lokal socjalny. A jak go już będziesz miała, to z PFRONu możesz otrzymać pomoc na dostosowanie lokalu do swoich potrzeb wynikających z rodzaju niepełnosprawności. Ale może jeszcze inni forumowicze coś więcej ci  napiszą.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Znaczny stopien niepelnosprawności 05-R (3470 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill