www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROŚBA O POMOC!!! (5920 - wyświetleń)
- Autor jacenty28l Dodany 2011-12-13 23:25
Witam. Znalazłem się w nietypwej sytuacji! Jeżdże na wózku! Z NFZ dostałem refundacje w zeszłym roku na zakup wózka,który to teoretycznie powinien mi służyć 5 lat. I zapewne by tak było gdyby jakiś kretyn mi tego wózka nie sprzątnoł z klatki.(ot sobie ktoś debilny żart zrobił). W związku z tym moja prośba. Gdyby ktoś z was mógł podarować mi jakiś wózek inwalidzki? Nie nowy tylko używany,ale na chodzie. Żeby mi te 4 lata pmógł przetrwać.Będę ogromnie wdzięczny za pomoc. ża ewentualne koszta wysyłki zwruce nadawcy.
Proszę o kontakt wyłącznie tel gdyż żadko kiedy mam dostęp do neta. Mój nr to 888448723. Jeszcze raz za każdą pomoc z gory dziękuję. A kożystając z okazji pragnę wszystkim złożyć najserdeczniejsze życzenia Bożó Narodzeniowe. Niech Jezusek nowo narodzony,błogosławi wam i waszym rodzinom.Niech was obdaży zdrowem,szczęściem i pokojem na każdy nowy dzień.WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-12-13 23:40
Może nie czytałeś nigdy artykułów Integracji i czym się tu zajmują.
Masz być uśmiechnięty i szczęśliwy i o nic nie prosić, a zatem po co ci wózek? be happy and don't worry

A te błędy ortograficzne robisz celowo czy tak to ci przypadkiem wychodzi?.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2011-12-14 18:40
KTOŚ PROSI O POMOC A TY GO Z GÓRY I PO CO ? NIE MOŻESZ ZROZUMIEĆ ŻE KTOŚ BEZ WÓZKA NIE JEST W STANIE SIĘ PORUSZAĆ ? ŻAL MI CIEBIE
Nadrzędny - Autor barnaba24 Dodany 2011-12-19 20:23
To miała być ironia, ale widzę, że to określenie jest wam obce. szkoda.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2011-12-19 20:26
a po co ironia ? LUDZIE WCHODZĄ TU PO POMOC WIĘC MOŻE ZAMIAST IRONI WARTO POMÓC JAK SIĘ POTRAFI
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2011-12-14 19:00
Basia ma rację.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2011-12-15 22:57
Barnaba dlatego pisze o pomoc na forum. Myślę ze wie co to Integracja i co ona może.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2011-12-16 19:14
KURDE BARNABA A TYS TAKI ORTOGRAFICZNIE WYSZKOLONY.:-p
Nadrzędny Autor maciej_k Dodany 2012-01-17 23:19
cześć wszystkim :-)

rozważam zakup wózka, kontaktowałem się z gościem od ogłoszenia http://konektia.pl/ogloszenia/6-wozek-inwalidzki czy 500 zł to dobra cena za taki wózek myślicie? Widzę, że na allegro jest też spory wybór, czy myślicie, że lepiej taki sprzęt kupować osobiście?

z góry wielkie dzięki za pomoc :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROŚBA O POMOC!!! (5920 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill