www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / :) (1885 - wyświetleń)
- Autor anka1978 Dodany 2011-12-17 19:46
ZŁOŻYŁAM WNIOSEK NA STYPEDIUM SZKOLNE DLA DWUCH SYNÓW OTRZYMAŁAM ODMOWE BO PRZEKROCZYŁ DOCHÓD. NA MŁODSZEGO  SYNA POBIERAM PIELEGNACYJNE + REHABILITACYJNE JA NIE PRACUJE CZY DO DOCHODU NA CZŁONKA RODZINY DOLICZA SIE ZASIŁEK PIELĘGNACYJNY I REHABILITACYJNY  CZY TYLKO PENSJA MĘŻA I RODZINNE
Nadrzędny - Autor jolik_ Dodany 2011-12-18 00:13
Miesięczna wysokość dochodu na osobę w rodzinie ucznia uprawniająca do ubiegania się o stypendium szkolne nie może być większa niż kwota 351 zł. Dochód jest ustalany na zasadach określonych w ustawie o pomocy społecznej.
W przypadku ubiegania się o stypendium szkolne do dochodu nie wlicza się: stypendiów, zasiłków socjalnych, zasiłków celowych( jednorazowe świadczenia socjalne,obiady), alimentów na rzecz innych osób, miesięcznego obciążenia podatkiem dochodowym od osób fizycznych, składki odprowadzonej na ubezpieczenie społeczne i zdrowotne, świadczenia przysługującego osobie bezrobotnej na podstawie przepisów o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy z tytułu wykonywania prac społecznie użytecznych. Natomiast świadczenia: zasiłki stałe, zasiłki okresowe, zasiłki rodzinne, zasiłki pielęgnacyjne, dodatki mieszkaniowe są wliczane do dochodu rodziny.
Nadrzędny Autor kn Dodany 2011-12-18 16:31
Witam

Chciałabym się dowiedzieć czy osoby które kiedyś należały do Reprezentacji Polski Sportowców otrzymują teraz z tego tytułu jakieś dofinasowanie, mają jakieś ulgi?

Będe wdzięczna za odpowiedź
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / :) (1885 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill