www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wymiana doswiadczen SM (2409 - wyświetleń)
- Autor Basia i Marek WGC Dodany 2007-02-15 19:39
Witajcie! Wkrotce podejmujemy w Anglii prace opiekunow osoby chorej na SM.Te chorobe znamy z literatury.Chcemy wiedziec jak najwiecej o sposobach , ktore pomoga umilic zycie naszej uroczej podopiecznej. Podzielimy sie ze swoimi spostrzezeniami i wiedza.Piszcie do nas.
Nadrzędny Autor Trish Dodany 2007-02-16 16:37
Ja z wykształcenia jestem opiekunem i w swojej pracy mialam podopieczną z SM ......tu nie trzeba traktowac jakos ją inaczej, to przeciez normalna osoba-tylko ze na wozku i trzeba jej troche pomagac. Nie powinniscie odrazu robic wszystkiego za nią, moja podopieczna była kokietką,lubiła się malowa i stroic. Lubiła ze mną rozmawia o modzie i o ciuszkach, chodzilysmy na zakupy,zawsze chciala sie mlodziezowo ubierac więc jej podpowiadalam w naszych rozmowach co jest trendy.
Musicie trochę poznac swoją podopieczną, dużo z nią rozmawiajcie i przede wszystkim traktujcie ją jak zdrową osobe....nikt nie lubi czuc sie jakby był kims gorszym od innych!
Stańcie sie jej przyjaciolmi,wtedy sama wasza obecnosc bedzie dla niej czyms milym.
Życzę powodzenia
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Wymiana doswiadczen SM (2409 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill