www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta socjalna i renta rodzinna (2135 - wyświetleń)
- Autor grzegorz klekowicki Dodany 2012-01-20 23:29
jestem chory na padaczkę od dziecka i otrzymuję rentę socjalną z ZUS -540 zł  i dodatek pielęgnacyjny156 zł  . Niedawno zmarł mi tata i otrzymałem z KRUS rentę rodzinną po ojcu -634 zł netto (ponad 700 brutto) . KRUS wypłacił mi zaległą wypłatę renty rodzinnej w grudniu . w styczniu dostałem tylko 634 zł renty rodzinnej z KRUS a renty socjalnej z ZUSU jeszcze nie otrzymałem - Czy ZUS może mi nie wypłacić renty socjalnej ( nie dostałem decyzji o zawieszeniu bądż utracie prawa do socjalnej) . Krus orzekł całkowitą niepełnosprawność przed 16 rokiem życia ale nie dał zasiłku pielęgnacyjnego.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-23 17:38
Wszyscy chyba chcieli by być z KRUS. Miasto zagłodzą, leków nie dadzą - UMIERAĆ CZAS.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-01-24 10:08
Proszę zwrócić się na piśmie do ZUS z pytaniem o to, dlaczego świadczenie nie zostało wypłacone.
z poważaniem
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta socjalna i renta rodzinna (2135 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill