www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza modularna uda prawego z otto bock - sprzedaz (8760 - wyświetleń)
- Autor mibrzo Dodany 2012-01-21 10:37
witam serdecznie - mam do sprzedania protezę udową(zaplacono za nią 7.000 zl). Oczywiscie, gdyby nie trudna sytuacja, oddalbym, ale... Kompletnie nie znam sie na cenach, nie wiem tez ,czy takie cos można sprzedac. Odpowiem na każdy mail i propozycję. Jestem z Warszawy tel mój - 501-177-776
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-01-21 17:32
Nie wiem, skąd ją masz, ale raczej powinieneś wiedzieć, że protezy robi się na miarę konkretnego pacjenta... Więc jest ona tylko tyle warta, ile części można z niej przełożyć do innej protezy - czyli duuużo mniej niż pewnie oczekujesz. W zasadzie to lepiej podziel to na stopę, kolano i środek i sprzedawaj poszczególne moduły. Ale proteza udowa za 7.000 to cudo nie było raczej...
Nadrzędny - Autor mibrzo Dodany 2012-01-21 20:59
to proteza mojego ojca, który zmarł. Sorry,że nie cudo. Pieniądze nie są dla mnie, tylko dla mojej matki, której pomagam, by mogła zwiazac koniec z końcem. I tyle. Nie wiem ile to jest warte - moze 100 zł, może 1000 - napisałem, że nie znam sie. Po co ta ironia. Bardzo proszę ludzi zainteresowanych, może takich co też nie mają za duzo kasy o kontakt, a nie ironicznie-zgorzkniałych puczających specjalistów. Przepraszam, jeśli kogos urazilem - próbuję tylko pomóc matce, sprzedając "nie-cudowną" protezę...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-21 21:06 Zmieniony 2012-01-21 21:14
Wejdź na forum Amputowani.pl , tam prędzej Ci ktoś poradzi. Możesz też iść do najbliższej protezowni po poradę. Protezy w całości chyba nie sprzedasz, ale może tak jak już wyżej mówiono uda Ci się sprzedać kolano lub stopę.  Proteza była dobrej firmy, to kupiec powinien się znaleźć. Wejdź na to forum, które podałam, tam są takie ogłoszenia. :-)

Mnie nie uraziłeś. Nie musisz przepraszać. Wiem, że protezy są drogie, bo sama mam taką. Wiem też, że nie każdego stać na kupno nowej drogiej stopy czy kolana. Jak uda Ci się sprzedać to korzyść będzie dla obu stron. :-)
Nadrzędny Autor mibrzo Dodany 2012-01-21 23:54
Dziękuje za radę. Na pewno zaraz tam zajrze
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-23 17:56
O MATKO, czy NFZ, PFRON i inne instytucje do tego nie dopłacają? Nie refundują? Co mają zrobić ludzie nie mający takich pieniędzy na zbyciu?!
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-23 18:06
Nie znasz sprawy, to się nie wypowiadaj. Owszem , dopłacają, ale to jest za mało na dobrą protezę. O wiele za mało.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-23 18:27
Dlatego, że

>Nie znasz sprawy,


To się pytam, bo jestem zdziwiona i zszokowana cenami, a nie

>to się nie wypowiadaj


Pytanie to nie wypowiedź - jesteś złośliwa.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-23 20:41
Nie wszyscy mogą być tacy jak ty.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-23 21:03
Całe szczęście nie wszyscy są tacy jak ty.
Masz chyba rzeczywiście coś z osobowością.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-23 21:19
Kobieto tu wątek  o protezach a nie magiel.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-01-23 21:27
Co ty powiesz? A co to magiel?
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-01-23 22:27
REA, a tu kolejny dowód, że żyjesz w wirtualnym świecie - a i to nie do końca, bo nawet z sieci można łatwo się dowiedzieć, ile kosztuje proteza i ile starań trzeba włożyć, aby taką sobie zorganizować.
Widocznie Twoje schorzenie nie jest na tyle silne, abyś rozumiała, co to znaczy walczyć o każdy element swojej terapii czy powrót do życia po urazie, operacji, wypadku... Więc lepiej po prostu milczeć, nie sądzisz?
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-24 06:01
Po jaką anielkę mam się dowiadywać w necie o ceny jak mi nie potrzebne?
Forum służy do rozmów różnych (pytań, wyrażania zdania itp).
Schorzenie z walką o sprzęt, protezy czy rehabilitację nie maja nic wspólnego, za to mają dużo z pieniędzmi,rodziną i silną wolą.
Po kilku Twoich wypowiedziach

>Więc lepiej po prostu milczeć, nie sądzisz?

Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / proteza modularna uda prawego z otto bock - sprzedaz (8760 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill