www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROSZE O POMOC (5213 - wyświetleń)
- Autor angelika26. Dodany 2012-01-28 15:17
WITAM MAM NA IMIE ANDRZEJ MAM 49LAT W CIAGU 3MIESIECY ZAWALIŁ MI SIE SWIAT JESTEM PO AMPUTACJI NOG ORAZ PALCOW U RAK MOZE KTOS BY MI
PODOWIEDZIAŁ COS DORADZIŁ JAK ZAŁOZYC SUBKONTO MAM BYC PROTEZWANY PISAŁEM MEILE DO LUDZI ZNANYCH BOGATYCH LECZ BEZ ECHA PROTETYK MUWI
SZUKAC SPONSOROW ALE GDZIE ICH SZUKAC...MOZE LUDZIE NIEPEŁNOSPAWNI TACY JAK JA COS DORADZA MI
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-01-29 09:52
poszukaj fundacji która wspiera takie osoby jak ty albo wejdź na forum amputowanipl tam może szybciej uzyskasz pomoc
Nadrzędny - Autor angelika26. Dodany 2012-01-31 14:54
WITAM TYLKO GDZIE SZUKAC TYCH SPOSORÓW?BO JUZ PISAŁAM DO WIELU LUDZI ALE BEZ ECHA
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-01-31 15:19
w necie w mops itd
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2012-01-31 15:34
spróbuj pod tym adresem;
fundacja@mimowszystko.org
powodzenia !!
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2012-01-31 16:18
Ta fundacja pomaga osobom po amputacji ;
w.gurdek@pozahoryzonty.org
napisz do nich , może Ci się uda cokolwiek załatwić.
powodzenia
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-01-31 18:05
Poszukaj na forum, Iota podawała linki i pisała o subkontach i fundacjach - o ile dobrze pamiętam.
Na forum są przynajmniej 2 osoby po amputacji, które twierdzą, że mają b. małe dochody, a mają super protezy za b. duże pieniądze, więc powinny Ci coś poradzić - o ile to legalne.
Pozdrawiam, nie dawaj się :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-01-31 19:19
Do bogatych nie pisz, bo nie sądzę żebyś coś dostał. Pracowałeś? Jeśli tak, to zwróć się o pomoc do Twojego zakładu pracy lub zakładu pracy osoby z rodziny. Nieraz pomagają.
Nadrzędny Autor angelika26. Dodany 2012-02-04 16:56
witam dziekuje za zainteresowanie.a moze ktos by był tak miły i mi wytumaczył jak załozyc subkonto i jak ono działa?pisałem juz do fundacji mimo wszystko ale to nie ich dziedzina pomocy czekam na odpowiedz z fundacji poza horyzont moze sie uda bo brakuje mi troche do protez....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / PROSZE O POMOC (5213 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill