www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Klub Podróżników Zamość- Zapraszam (3937 - wyświetleń)
Autor jedrekxy Dodany 2012-02-05 09:06 Zmieniony 2012-02-05 09:34
Jestem założycielem Zamojskiego Klubu Podróżników Śródziemie/ oddział Zamość, który jest oddziałem Krakowskiego Klubu, w ramach Klubu chcę organizować w Zamościu spotkania z podróżnikami, chcę również zapraszać niepełnosprawnych podróżników na takie spotkanie, by opowiedzieli o swoich podróżach, by pokazali, że jest to pasja która dotyczy Nas wszystkich, bez względu na Nasze zdrowie. Chcę pokazać, że wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi i mamy swoje pasje, cele, i je osiągamy, że tak jak inni podróżujemy, osiągamy swoje szczyty i się cieszymy każdym przebytym kilometrem. W ramach spotkań Klubowych będę zapraszał zarówno pełnosprawnych podróżników oraz niepełnosprawnych podróżników, chcę w ten sposób pokazać, że wszyscy mamy takie same szanse, że  pełnosprawny i niepełnosprawny ma swoje szczyty i je osiąga, że nie ma różnic pomiędzy nami, a jedyną barierą jest nastawienie psychiczne. Ja osobiście jestem niepełnosprawnym człowiekiem, mam problemy z nogą( opadająca stopa), jednak nie przeszkadza mi to w podróżach i chcę by inni się do tej inicjatywy przyłączyli i byśmy pokazali , że jesteśmy tacy sami. Zapraszam do kontaktu. Andrzej Bulak, tel. 603 726 523, e-mail: jedrekxy@go2.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Turystyka i rekreacja / Klub Podróżników Zamość- Zapraszam (3937 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill