www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Amputacja lewej nogi co i jak dalej ? (2210 - wyświetleń)
- Autor bob1988 Dodany 2012-02-06 01:16
Witam serdecznie.

Mam 24 lata jestem z Krakowa i amputowaną lewa noge nad kolanem. Minęło 5 miesięcy. Dostałem pierwszą grupę inwalidzką na rok czasu (od stycznia tego roku).
Jakiś miesiąc temu odebrałem proteze która jest refundowana przez NFZ i do której dopłaciłem 600zł w sumie to dało 1600zł. Na tej "nodze" to nie potrafie
chodzić;/ Po prostu badziew do kwadratu, w dodatku co krok to słychać jak jakiś metal się tłucze i wyglada to tak jakbym miał na nodze łańcuch czy coś takiego:(

Potrzebuje fachowej porady od ludzi którzy już że tak powiem przeszli ten początkowy etap po amputacji tzn:

-na co moge liczyć ze strony PFRON-u tzn o co mogę sie starac jakieś dofinansowania itp.
-gdzie mogę się zwrócić o pomoc w dofinansowaniu protezy
-gdzie najlepiej otworzyć konto w jakiej fundacji
-jak znaleść sponsorów do pomocy w dofinansowaniu

I ogólnie co ktoś by mi poradził byłbym naprawde bardzo szczęśliwy bo niestety nie znam nikogo w podobnej sytuacji do mojej i nie mam kogo zapytać.

Z góry dziękuje.
Nadrzędny - Autor bob1988 Dodany 2012-02-08 15:28
Nie ma tutaj nikogo kto mógłby mi cokolwiek doradzić?
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-08 15:51 Zmieniony 2012-02-08 15:56
Bob a sprawdziłeś pocztę? Wysłałam Ci wiadomość 06. 02. 2012.                
Nadrzędny Autor bob1988 Dodany 2012-02-08 22:53
Dziękuje :-) Przeoczyłem pocztę:) To przenosze sie na wskazany adres:) 
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Amputacja lewej nogi co i jak dalej ? (2210 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill