www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program TV (10008 - wyświetleń)
- Autor DagmaraTVN Dodany 2012-02-09 11:39
Witam! Nazywam się Dagmara Wąs, jestem dziennikarką krakowskiej redakcji TVN. Przygotowuję materiał dziennikarski do jednego z naszych programów, o kobietach na wózkach inwalidzkich poszukujących partnera - miłości duchowej a także fizycznej. Jeżeli któraś z Pani zgodzi się porozmawiać ze mną na ten temat, bardzo proszę o kontakt.
_______________________________

Dagmara Wąs
Redaktor
Dział Produkcji TVN Kraków
tel. kom. 791-553-351
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-09 18:40
Odpowiem tu:
Wózki, kule ok, ale nigdy nic dla tych co gorzej słyszą i nie znają migowego. A gdzie napisy? Czy ta grupa jest dzięćmi gorszego Boga? Czy tak trudno dać napisy?
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-02-09 18:51
ZAWSZE DYSKRYMINACJA W TYM KRAJU PANOWAŁA I PANOWAĆ BĘDZIE :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-24 01:57
Bo niepełnosprawni sami na tą dyskryminację pozwalają... Zamiast walczyć o swoje prawa, to czekają na kogoś, kto za nich to zrobi...
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-09 19:46
To taki program jak "na każdy temat" czy jakoś tak z E. Drzyzgą! O głupotach, durni ludzie nooo jacyś lekko "niedorozwinięci", ale i tematy takie!
Niech raz zrobią PRAWDZIWY O PRAWDZIWYCH PROBLEMACH TYCH UKRYTYCH TEŻ!
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-02-09 22:24
tak dwuznacznie napisałaś że nie wiem czy jesteś za czy przeciw propozycji Dagmary.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-10 19:42
Miły Walpozie, za jeśli wypowiedzi będą pochodzić od prawdziwych, normalnych O.N. Nie, jeśli znowu jacyś poszkodowani też na umyśle będą się udzielać. Sadzę, że normalny na wózku nie będzie Chciał opowiadać jak to robi.:-)
Ja akurat już super chodzę - bez ekscesów - nawet na obcasach - szkoda, że krótko.
Sex osób na wózkach ze zdrowym partnerem coś innego i z chorym też. Poza tym zależy ma czucie w "najważniejszym organie czy nie"? Do tego miłość - więź uczuciowa - czy potrzebny sex czy nie? Jak go zastąpić itp., itd. :-)
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-24 02:05
Nie zrobią tego bo boją się ze oglądalność będzie niska... W dzisiejszych czasach bardziej się opłaca robić programy o głupotach, o sprawach lekkich i przyjemnych niż o takich sprawach jak bariery budowlane, o sprawach związanych z prawem do pracy niepełnosprawnych, o prawdziwym życiu, jak nas Państwo roluje w trąbę...
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-09 20:07
Nie potrafiłabym mówić w telewizji o tak prywatnych sprawach. I czego oczekiwać po takim spotkaniu? Partnera? Wygadać to się można przed przyjaciółką , a nie na wizji. Wychodzi to karykaturalnie.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-09 20:11
I ja nie miałabym odwagi tak publicznie wystąpić w tak głupich tematach i "ich" problemach.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-09 20:18
Skandalu, to nadal jest dla wielu najciekawsze :-)
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-09 20:56
Pewnie masz rację.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-02-09 22:21
witaj Dagmaro . Myślę że to dobre miejsce na poszukiwanie takich pań. Na pewno jest tu wiele osób na wózkach . Tylko czy będą one chciały się podzielć na wizji swoimi ludzkimi potrzebami ? Myślę że podobnie byłoby gdybyś szukała pań po 60 uprawiających lub chcących "uprawiać sex". Ale myślę że znajdziesz. Tylko od ciebie będzie zależało czy taki program ludzie będą odbierali tak jak napisała Rea czy inaczej. To delikatny temat nawet dla zdrowych pań 
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-09 23:07

>Myślę że podobnie byłoby gdybyś szukała pań po 60 uprawiających lub chcących "uprawiać sex". <


O ile się nie mylę , to taki program już był. W każdym razie widziałam w telewizji panie w słusznym wieku chwalące się swoimi poczynaniami i potrzebami.

Wal zastanawia mnie jednak inna sprawa. Dlaczego "uprawiać sex" wziąłeś w cudzysłów? Wiem, że nawet panie będące w jeszcze starszym wieku sex uprawiają. Te sprawy nie są zarezerwowane tylko dla młodych i sprawnych. :-)))))))))))
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-02-09 23:45
cudzysłów dlatego że określenie jakiego użyłem wydało mi się niezręczne . Uprawiać mozna ziemię na działce :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-02-09 23:48
Jednak jest w użytku (to powiedzenie). :-)))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-02-10 19:46
Dlaczego piszecie o "paniach", a panowie to co? To oni lubią się chwalić swoimi podbojami i chyba też uprawiają sex?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-02-10 19:51
Jak ktoś tylko uprawia

>ziemię na działce


Ja stosuję się do określeń forumowiczów, żeby nie było "wulgaryzmy" - ja wolę inne określenie. :-)
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-16 23:33
Czy to początkowe  wpisy REA? Takiej jej nie pamietam.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-12-21 10:29
W SWIETA ZNOWU KEWIN.HUUUUURAAAAA!!
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-12-21 11:01
No i czego się cieszy?. Pewnie znowu będzie sam w domu ;-). Żeby chociaż raz dali mu do towarzystwa jakiegoś takiego małego białego dupelka. Ale nie!.
Ciągle sam , musi spędzać świąteczne dni .
Tak nie może być!.
Pakuję się i jadę do Kewina.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2012-12-24 02:16
Walpoz, pojedziemy razem, bo znam angielski... A ty co zrobisz sam w USA bez angielskiego... A tak ci będzie raźniej...   :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / program TV (10008 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill