www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie sie od decyzji orzecznika zus. (1886 - wyświetleń)
Autor Izabelak Dodany 2012-02-15 21:20
witam.
w 2008 zaczełam chorować,po 2 latach złożyłam papiery do zus-u o rętę.dostałam orzeczenie o całkowitej nie zdolnosci do pracy na 4 lata ,od urodzenia.złożyłam wszystkie papiery do zusu i dostałam decyzje odmowna  a w uzasadnieniu napisali ze nie nalezy mi sie ponieważ moja choroba jest nabyta od urodzenie.a ze chorowałam od dwuch lat  złożyłam odwołanie,stanełam ponownie na komisje i dostałam orzeczenie ze nie jestem niezdolna do pracy i decyzje odmowna.przed odwołanie dowiadywałam sie w zusie czy jak sie odwołam moga mi zabrac ta niezdolnosc na 4 lata i twierdzili ze nie ma mozliwosci, ze moga mi polepszyc albo zostac przy tej decyzji.teraz mam dwa orzecznia wydane przez zus bardzi sprzeczne.i nie wiem co mam z tym robic,zamierzam sie odwoływać  do sadu pracy ale zupełnie nie wiem co mam tam pisac na co sie powołać.prosze o pomoc

iza30
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie sie od decyzji orzecznika zus. (1886 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill