www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Prośba ankieta (5693 - wyświetleń)
- Autor ankieta_warszawa Dodany 2012-02-19 17:32
Witam serdecznie,
Zwracam się do osób niepełnosprawnych z Warszawy z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która posłuży do celów naukowych - praca doktorska, dotyczącej oceny działalności instytucji samorządowych i nie tylko. Być może ankieta będzie miała wpływ na poprawę działaności instytucji! Zapraszam do wypełnienia - twój głos też się liczy! http://www.ankietka.pl/ankieta/78477/organizacje-trzeciego-sektora-i-instytucje-samorzadowe-dzialalnosc-ocena-opinie.html
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-19 19:48
Przykro mi ale pierwszych 10 pytań jest zbyt osobistych i to absolutnie nie nadaje się do pani ankietki. Jakie to ma znaczenie dochód + instytucje = ? itp.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-02-19 20:50
Matko, Ella, co Ty wypisujesz...?
To są, wg Ciebie, pytania osobiste...? Tam nie ma nic o wysokości dochodu oraz ani jednego pytania naprowadzającego czyli umożliwiającego jakąkolwiek identyfikację... No i ankieta jest anonimowa.
Nie pisz dziewczynie, co się nadaje lub nie, jeśli nie znasz mechazmów konstruowania takich analiz.
Co to ma do rzeczy? Po prostu nie wypełniaj i już.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-02-19 21:06
bluengel nie rób ze mnie ciemnej baby i przeczytaj takie punkty jak 2,3,4,5,6,7,10. Dobre ale dla ......  A Warszawa no cóż znam ją ciut lepiej niż ci się zdaje.
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2012-02-19 22:21
Ella, Ty chyba masz jakiś grubszy kłopot z czytaniem...

Przeczytałam zanim Tobie odpowiedziałam - tam nie ma nic osobistego.
O Warszawie, do licha, NIC nie pisałam - mieszkam tu to też ją znam, ALE CO TO MA DO RZECZY?????

Masz przedziwny zwyczaj odpisywania na różne tematy NIE NA TEMAT - dopisując swoje hipotezy oderwane od meritum sprawy (patrz: sąsiedni wątek o karcie parkingowej). Wyluzuj.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-02-20 12:17
Do bluengel co wie co czyta:

>Zwracam się do osób niepełnosprawnych z Warszawy>


Post pierwszy. Nie odpisuj mi bo to już przesada.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Prośba ankieta (5693 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill