www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 83) (1474429 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-08 22:21
Problemy to twoja specjalność, więc dziwi to, że nie możesz doradzić- jak sobie z nimi poradzić ;-) .
Nadrzędny Autor KasjuszMag Dodany 2024-04-08 10:43
Glock 17 ASG to wierna replika popularnego pistoletu Glock 17, przeznaczona dla entuzjastów airsoftu. Dzięki zastosowaniu napędu gazowego lub sprężynowego, model ten oferuje realistyczne doświadczenie strzelania, zachowując przy tym kluczowe cechy oryginalnej broni, takie jak waga, balans i sposób obsługi. Jest to doskonały wybór dla osób pragnących trenować techniki strzeleckie lub dla fanów militariów, poszukujących wiernych replik do swoich kolekcji.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-08 23:53
Odrzuciło! Już Ci mówię dlaczego. Bo zgodnie z wyznawaną dzisiaj zasadą Młodej Polskiej Demokracji, jeśli nie można na tym zarobìć to oznacza tylko jedno
- nie opłaca się pomagać!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-09 08:53
Nawet nie tyle odrzucili co nie raczyli odpowiedzieć.
Nadrzędny - Autor nauta Dodany 2014-01-12 15:28
U mnie na wsi ksiądz zezwolił na otwarcie sklepu w niedzielę ale po mszy ,tj od 11 do 12,30.

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,15214716,Jest_projekt_zakazu_handlu_w_niedziele__Juz_w_Sejmie.html#BoxSlotII3img
Nadrzędny - Autor kryształek Dodany 2014-01-12 18:46
Mnie ostatnio wkurza wszystko.. i wiosenna zima.. i zbyt krótki dzień.., a za długie wieczory... i brak odpowiedniej kasy.. i głupie programy w TV.. i mrzonki polityków...
chyba pójdę spać!!!
Nadrzędny Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-13 20:29
nie za długo śpisz? oglądaj sportowe transmisje to się nie będziesz nudzić;) i wkurzać .
ps.
ja bym powiedział że zbyt krótki dzień i noc
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-01-13 14:29
nauta,pewnie za lada u Ciebie stoi własciciel sklepu.Wiesz dlaczego po mszy?Zeby ludzie przede msza nie zostawili w sklepie tacowego.:-)
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-13 21:03
A CO JEDEN DZIEN BEZ OTWARTEGO SKLEPU TO TAKA STRATA DLA BUDZETU?W WIELU PANSTWACH JEST WSZYSTKO ZAMKNIETE W NIEDZIELE I NIKT PO KG MĄKI ALBO ROLKE PAPIERU LECIEC NIE LECI,TU TYLKO NAROD ZESKEROZOWANY,ZE NAGLE POTRZEBA\ PÓŁ LITRA MLEKA CZY PROSZEK DO PRANIA.JAKBY NIE MOZNA BYŁO TEGO KUPIC W SOBOTE.
Nadrzędny - Autor Kobieta A. Dodany 2014-01-13 22:45
Co Ty rogal pitoli z tymi kwalifikacjami. Ledwie średnie lub inne technikum zrobi i już jest kierownikiem czegoś co przynosi zyski dodatkowe. Studia? Jakieś tam zarządzanie i zarządza i nadyma się i wszyscy tańczyć powinni. Ma nad sobą następnego podobnego wtedy płaszczy się, a chwali się, jeszcze chwila buty będzie lizać...Nie wiedzą co to godność ich i ludzi, którymi "zarządzają?"
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-14 09:38
Jad, jad, jad.
Nadrzędny Autor Kobieta A. Dodany 2014-01-14 17:20
Nie pisałam o Tobie Rogal, ale widać trafiłam? :-)
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-14 10:38
Nie wiem, czy wkurza, czy śmieszy juz tylko, ale:

"Ministerstwo Finansów (MF) chce utworzyć finansowaną z budżetu państwa radę do spraw unikania opodatkowania (RSUO). To pomysł zapisany w projekcie założeń nowelizacji ordynacji podatkowej.

Jeżeli organ skarbowy stwierdzi, że podatnik dokonał legalnej czynności, której celem było zmniejszenie podatku lub jego obniżenie, sięgnie po klauzulę o unikaniu opodatkowania, a obywatel lub firma będą musieli dopłacić oszczędzony podatek oraz karę 30 proc. jego wartości. Gdy podatnik złoży odwołanie, akta sprawy automatycznie zostaną przekazane RSUO." - podkreślenia własne.

Była taka piosenka za komuny "to idzie młodość, młodość, młodość", ale kiedyś ta młodośc była bardziej douczona, a teraz wszędzie kleci prawo jak leci?
Za legalność kara?!
http://podatki.onet.pl/podatkowe-sekrety-w-niebezpieczenstwie,19923,5597916,1,prasa-detal
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-14 11:26
Idiotyzm tak po ludzku, psucie państwa od strony nauki administracji, strzał w biznes od strony gospodarki.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-14 19:13
Czyli po polsku...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-14 19:31
To jest po prostu głupie.
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-14 21:59
rogal160

>To jest po prostu głupie>


Sam przyznajesz że P O to sami prawie głupcy???
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-14 19:49
Po PeOsku jak na razie. A Ty zaraz i zawsze tak uogólniasz.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-14 21:56
w-zetka

>Po PeOsku jak na razie. A Ty zaraz i zawsze tak uogólniasz. >


Po Pe Owsku, też racja, lecz nie uogólniam... Ponieważ Pe Owcy to także polscy obywatele...
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-15 00:07
Mniecnie interesuje czy to PO czy jtos inny. Oceniam rozwiazanie.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-15 14:01
Pewnie, ciebie interesuje tylko, kto da więcej...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-01-15 14:34
Eh, smutny człowiecze, nie będę zniżał się do Twojego poziomu dyskusji bo zawsze pokonasz mnie doświadczeniem.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-15 18:52

> Po Pe Owsku, też racja, lecz nie uogólniam... Ponieważ Pe Owcy to także polscy obywatele...


Norbi, czasem mam wrażenie, że Polacy Ci w ogóle nie leżą i masz poczucie wyższości narodowej. Czy tak jest?
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-15 20:56
NORBI LUBI MNIEJSZOSC NIEMIECKA I BISCMARKA
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-15 21:06
Lubię jak Hitler inne nacje...
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-01-15 22:24
To jazda stad hanysie.
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-16 00:09

> Lubię jak Hitler inne nacje...


Możesz to jakoś wyjaśnić? Bo obawiam się, że jeśli to jakiś żart, to nie rozumiem, a nie chciałabym źle zrozumieć.
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-16 01:34
Jeśli "lubi" jak inne nacje tzn nie lubi , tak ja to zrozumiałem .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-16 03:35
Właśnie, Walduś, masz rację...
Nadrzędny - Autor easyrider Dodany 2014-01-16 08:49
kurde Norbi....wiesz jak Hitler lubił inne nacje???Pod mur lub do gazu.Chłopie wez sie zastanow co piszesz!!
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-16 10:02
Nie chciałam pochopnie wyciągać wniosków, dlatego dopytywałam oględnie, ale ...trudno to wszystko uznać za żarty. Taki stosunek do Polaków??? Norbi? Pogięło Cię?
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-16 10:35
Nie. On przecież jest mistrzem www. I administratorem i moderatorem i grał dla Buzka. No po prostu KTOŚ:)
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2014-01-16 19:41
NORBUS NAWET NIE MYSLAŁAM ZE MASZ AZ TAK ZRYTY BERET I TY CHCESZ BYC BURMISTRZEM ?ZAWADZKIE NIECH MATUCHNA WAS BRONI!
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2014-01-16 20:32
On chce byc raczej Obesturhmanfurherem.
Nadrzędny Autor kryształek Dodany 2014-01-16 21:36
Wprawdzie w czasie II Wojny nie było mnie na świecie, ale za sprawą mojej mamy (wywiezionej na roboty), okres wojenny od dziecka przeżywałam niemal dzień po dniu :-(.
Jak można wspominać Hitlera?? przy byle okazji ...w Polsce... Tego nie rozumiem i nigdy nie zrozumiem. Żarty są niesmaczne...  Norbi zastanów się co piszesz, bo możesz ranić czyjeś uczucia.
Lepiej wyśpij się i spójrz w lustro, kogo tam widzisz??? :-(
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-16 23:59
rogal160

>On chce byc raczej Obesturhmanfurherem.


Ty, nadawałbyś się lepiej na niego...
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-17 00:04
rogal160

>Nie. On przecież jest mistrzem www. I administratorem i moderatorem i grał dla Buzka. No po prostu KTOŚ:) >


Zawsze więcej niż ty... :-) 
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-16 23:52 Zmieniony 2014-01-17 00:05
Odpisałem, to innymi słowami... Lecz tylko jeden z was to dobrze zrozumiał, a tą osobą jest Walduś. Więc na pytanie Staruszki: >NORBI LUBI MNIEJSZOSC NIEMIECKA I BISCMARKA>... Poprawna odpowiedź brzmi: Nie lubię ani Mniejszości Niemieckiej, ani Bismarcka, pomimo iż jestem pochodzenia niemieckiego...  
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-17 08:48
"Słowa sa źródłem nieporozumień":-) Ale wracając do meritum Polaków też chyba nie lubisz. I wolna wola, bo na pewno wiele jest rzeczy, które lubisz. Na przykład muzyka?
Nadrzędny Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-17 12:49
Z Polakami mi przyszło żyć i są tacy, że oddałbym za nich życie, jak i są i tacy, którzy wg mnie są godni potępienia...  Zresztą wszyscy ludzie mają podobne odczucia... To normalka wg mnie... Muzyka, to moja pasja, lecz nie jedyna...
Nadrzędny - Autor w-zetka Dodany 2014-01-17 10:07
Wkurza mnie, że normalnie nie będę miała na kogo głosować. Zawsze to ma być wybór między dźumą, a cholerą?! Prezes pisze nowy przemądry list do Polaków w UK, Sikorski przestrzega przed niejakim Antonim, Miller chce powrotu do tego, by kazde średnie miasteczko było województwem, Kalisz jest leniwy w tym tworzeniu nowego chyba jak młody tata.
Palikot...ma lepsze zaplecze niż on sam, partii kobiet-autorytetów nie ma.Prawica z wiadomych skłonności preferowania państwa wyznaniowego mi nie odpowiada, na lewicy nie ma takich, którym Polska by leżała na sercu. W ogole wszędzie miałkość, a asy intelektualne siedzą cicho, bo nie  ma koniunktury na myslenie?
Wiem, może przejaskrawiam, ale jestem ostatnio wkuta na całokształt polityki.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2014-01-17 10:15
Ja się poddałam. Już nie potrafię znaleźć nic dobrego w całym tym bałaganie politycznym. Może młodzi się w tym odnajdą.
Nadrzędny Autor rogal160 Dodany 2014-01-17 11:57
gdyby jakaś partia mówiła w kampanii to co jest możliwe i potrzebne do zrobienia oraz koszty tych działań to jej poparcie wynosiłoby 0,1%.
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-17 13:02
w-zetka

>Wkurza mnie, że normalnie nie będę miała na kogo głosować. Zawsze to ma być wybór między dźumą, a cholerą?! Prezes pisze nowy przemądry list do Polaków w UK, Sikorski przestrzega przed niejakim Antonim, Miller chce powrotu do tego, by kazde średnie miasteczko było województwem, Kalisz jest leniwy w tym tworzeniu nowego chyba jak młody tata.>
>Palikot...ma lepsze zaplecze niż on sam, partii kobiet-autorytetów nie ma.Prawica z wiadomych skłonności preferowania państwa wyznaniowego mi nie odpowiada, na lewicy nie ma takich, którym Polska by leżała na sercu. W ogole wszędzie miałkość, a asy intelektualne siedzą cicho, bo nie  ma koniunktury na myslenie?>
>Wiem, może przejaskrawiam, ale jestem ostatnio wkuta na całokształt polityki. >


Dokładnie masz te same odczucia, co ja, więc radzę zrobić także to co ja, startować w wyborach do samorządów, może nam się uda cośkolwiek zmienić na lepsze...  :-p :-D
Pozdrawiam...
Nadrzędny - Autor amalian Dodany 2014-01-17 14:10

>może nam się uda cośkolwiek zmienić na lepsze...  :-p :-D


Pozdrawiam... <

Pewnie wysokość stopnia ;-) . ...Wuzetka zaś skład produktów ...lub zmiana kierunku przepływu pojazdów samochodowych w czasie normatywnym w szczycie dnia ;-) . Można być samoukiem, ale nie w polityce . Chyba że jest się kościelnym a polityka służy do zapalania świec ;-) Pozdrawiam :-) .
Nadrzędny - Autor 62norbi03 Dodany 2014-01-17 14:41
Amalian, tu masz 100 % racji z tymi kościelnymi świecami... hihihi :-D

Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2014-01-17 22:12

>Palikot...ma lepsze zaplecze niż on sam, partii kobiet-autorytetów nie ma.Prawica z wiadomych skłonności preferowania państwa wyznaniowego mi nie odpowiada, na lewicy nie ma takich, którym Polska by leżała na sercu. W ogole wszędzie miałkość, a asy intelektualne siedzą cicho, bo nie  ma koniunktury na myslenie?


Właśnie - MYŚLENIE!  Przepraszam za ten krzyk, ale inaczej się nie da zwrócić uwagę na najważniejsze. Jeżeli nie myśli się samodzielne, to można jedynie myśleć, że się myśli. Od dziecka spotykamy się z autorytetami. To dzięki nim wyrabiamy sobie pojęcie o otaczającej nas rzeczywistości i kształtujemy świadomość. Jak wielki wpływ na to ma Krk nie muszę chyba pisać, gdyż jest to oczywiste. A przecież „Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie.” Zatem mamy wszędzie miałkość i sojusz tronu z ołtarzem, wszak nasi politycy też na lekcje religii chodzili. Czy po tym można od nich wymagać samodzielnego myślenia? Od społeczeństwa tym bardziej nie, bo też tak zostało ukształtowane. Skoro wierzy w cuda, to dlaczego nie uwierzy w obietnice? Jedno i drugie ponoć czasami się zdarza. Dlatego łatwiej obiecać niż działać.
Wspomniałaś o Palikocie. Od samego początku jest niezrozumiały dla większości. Bardziej utożsamiany z pistoletem i wibratorem, niż z tym, czemu miały służyć. To fakt, że ma dobre zaplecze i program, ale również faktem jest, że media nie zwracają na to uwagi lub wręcz pomijają to milczeniem.
Nadrzędny Autor amalian Dodany 2014-01-17 22:34
Tak, tak . Krowa to piękny ptak ... Jak jest źle to wina kościoła a jak dobrze to przyczyniło się ku temu: zaplecze Palikota i jego programu . Zmień kanał .
Nadrzędny - Autor WaldusNieKiepski Dodany 2014-01-18 15:19
Moja młodzież  jest  z decydowana i mnie to cieszy.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Co nas wkurza ..... (Strona 83) (1474429 - wyświetleń)
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 113 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill