www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta socjalna o przywrócenie (2067 - wyświetleń)
- Autor zielak18 Dodany 2012-02-29 11:02
Witam.
Mam pytanie moja żona od 4 roku życia jest głuchoniemą. Po 18 roku życia miała rentę socjalną po 4 latach zabrali jej. Że miała orzeczenie niepełnosprawności na czas określony. Po komisja zabrali jej rente i dali orzeczenie niepełnosprawności do 2013 roku. Nie wiem dlaczego tak robią wiadomo nic nie słyszy głęboki ubytek słuchu nawet operacyjnie nie pomoże. Czy jest jakieś inne rozwiązanie żeby jej przyznali tą rentę. Bo jak jej znajomi tzw słabosłyszące mają na stale a umieją przez telefon rozmawiać więc co jest grane??
Proszę o jakąś poradę co powinien zrobić.
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-03-01 14:38
Jedyną rzeczą jaką teraz można zrobić, to złozyc odwołanie od tej decyzji do Wojewódzkiego Oddziału ZUS, o ile nie minął jeszcze termin składania odwołań. Aby takie odwołanie odniosło pozytywny skutek warto dołożyć do wniosku nowe dokumenty, które pozwoliłyby na zmianę zaskarżanej decyzji.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-02 19:12
Oj Integracjo coś mało pomagasz w trudniejszych sprawach - mała wiedza? W prostych to i e-mailem będziesz odp. zwłaszcza, że w necie to każdy znajdzie - kogo tam zatrudniają?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Renta socjalna o przywrócenie (2067 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill