www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy można umieścić ankietę? (1578 - wyświetleń)
- Autor tomwit Dodany 2012-02-29 15:32
Chciałem umieścić ankietę. Zarejestrowałem się tutaj, bo chciałbym przeprowadzić badania na temat analizy rynku pracy osób niepełnosprawnych w województwie kujawsko - pomorskim. Co mnie skłoniło do napisania tej pracy? Otóż to, że sam jestem osobą niepełnosprawną. Jestem osobą niesłyszącą i nie ukrywam, że mam zaburzenia mowy ale ona nie stanowiła dla mnie przeszkody, żeby móc studiować. Jestem na ostatnim roku mgr (Ekonomia). Więc tak dla jasności nie byłoby problemu?
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-02-29 15:42

> Chciałem umieścić ankietę.


To zależy, o co Ci chodzi. Technicznie to forum pozwala jedynie na umieszczanie linka od ankiety interaktywnej albo pliku, który jest gdzieś w internecie (zobacz, jak inni użytkownicy to robili - możesz użyć wyszukiwarki forum). Teoretycznie możesz też przeprowadzić "ankietę" w formie wątku na forum, ale nie wiem, na ile ludzie będą chętni, żeby odpowiadać publicznie.

> nie byłoby problemu?


O ile mi wiadomo (nie jestem przedstawicielem administracji forum), nie ma żadnego zakazu. Wątków w tej sprawie na forum przewinęło się mnóstwo.

Natomiast, jak zawsze w relacjach z ludźmi, przygotuj się na to, że nie wszystkim ankiety muszą się podobać i niektórzy mogą mieć krytyczne zdanie, kwestionować sens Twojej pracy itd. Jak to w życiu.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Czy można umieścić ankietę? (1578 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill