www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / 3 grupa inwalidzka (2038 - wyświetleń)
- Autor menixa Dodany 2012-03-03 18:36
Mam pytanie bo jak miałam 12 lat mama starała się o świadczenie pielęgnacyjne dla mnie, przyznano je później odebrano, w opinii zostało napisane,że jestem inwalidką 3 grupy od wczesnego dzieciństwa, niestety nie mam takich dokumentów o 3grupie, a w tej opinii zostało to zawarte, czy mogę gdzieś to sprawdzić,że mam ta grupę czy tylko tak napisali, proszę o pomoc gdzie mogę się z tym udać
Nadrzędny Autor Julka_ Dodany 2012-03-05 11:14 Zmieniony 2012-03-05 11:16
Jeżeli mama poszła w sprawie świadczenie pielęgnacyjne to musiała mieć podstawę, dokument z którym poszła w tej sprawie do Urzędu, nie poszła z pustymi rękoma.

>bo jak miałam 12 lat mama starała się o świadczenie pielęgnacyjne dla mnie,
>proszę o pomoc gdzie mogę się z tym udać


do Instytucji, w której byłaś badana na potrzeby związane z chorobą i niepełnosprawnością, wystąpić o duplikat dokumentu (orzeczenie). Mama powinna wiedzieć gdzie z Tobą była.
Nadrzędny Autor karina123 Dodany 2012-03-06 01:21
hym może do gminnej opieki społecznej jeżeli to oni wypłacali świadczenie to w dokumentacji archiwalnej powinna być kopia Twojego orzeczenia, a jak już będziesz ją miała to się zwróć o potwierdzenie z oryginałem bądź o wydanie dokumentacji medycznej jaka wtedy była złożona,
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / 3 grupa inwalidzka (2038 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill