www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / odszkodowania po wypadku - waloryzacja rent powypadkowych (4883 - wyświetleń)
- Autor Kancelaria AnLex Dodany 2012-03-06 20:35
Kancelaria Prawna AnLex specjalizuje się w prowadzeniu postępowań odszkodowawczych z tytułu wypadków komunikacyjnych, wypadków przy pracy (przy pracy w rolnictwie), błędów lekarskich i innych.
Wykonujemy wszystkie czynności za poszkodowanych. Prowadzimy postępowania odszkodowawcze na etapie przedsądowym i sądowym.

Nie pobieramy opłat z góry, a prowizja pobierana jest po zakończeniu postępowania i wynosi ok. 15-17 % brutto.

Kancelaria specjalizuje się również prowadzeniu postępowań dotyczących ustalania wysokości i waloryzacji świadczeń rentowych od ubezpieczycieli, nawet za wypadki sprzed kilkunastu lat.

Wyślij sms o treści odszkodowanie na nr 721 401 000 a oddzwonimy. Porady są całkowicie bezpłatne.

Kancelaria Prawna AnLex
http://www.kancelariaanlex.pl/
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-03-07 17:33
Nie chcę być złośliwa, ale kiedyś coś takiego miałam z innego biura. Zaufałam bo adres dostałam z klubu sportowego i przegrałam. Nie wiem czym kierują się te biura ogłaszające przy każdym większym lub nie wypadku, ale wolę ostrzec każdego przed podpisaniem jakiejkolwiek umowy. Po podpisaniu bawimy się sami w detektywów, a potem te procenty podane w umowie jak w powyższym poscie są dla nas a pozostałe dla biur.
Nadrzędny Autor Kancelaria AnLex Dodany 2012-03-08 08:04
Zapewne trafiła Pani na nieuczciwego pełnomocnika, bo tacy się zdarzają jak w każdej profesji. My mamy trochę inny sposób działania i nie sądzę, aby było trzeba przed nami ostrzegać :-) Z naszej perspektywy każdy rzetelnie i uczciwie obsłużony Klient jest najlepszą formą promocji naszej działalności.
Nadrzędny - Autor Ella. Dodany 2012-03-08 19:34 Zmieniony 2012-03-08 19:36
Możliwe nie przeczę, ale wtedy też mi tak powiedziano. Oni również mają stronkę. Jeśli uraziłam przepraszam. :-)
Nadrzędny - Autor Kancelaria AnLex Dodany 2012-03-09 08:59
Oczywiście nie uraziła nas Pani, bo nie napisała Pani nic złego. Kto był po wypadku pewnie doświadczył telefonów, nagabywania w szpitalu itp. i w końcu nieuczciwości ze strony pełnomocników i ciężko z tym polemizować, ale nie wszyscy są w tym samym worku :-).

Pozdrawiam i zachęcam do bezpłatnego konsultowania spraw. 
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-09 19:48
Wszyscy jesteście

>w tym samym worku :-).


Zatrudniani ludzie niekompetentni - po szkoleniu (mają często tylko średnie), właścicielem jest zwykle jakiś prawnik ale bez aplikacji.
Jak ktoś uległ wypadkowi i szuka odszkodowania najlepiej pytać prawnika - dobrego!
Zwykle jest odszkodowanie z 3 źródeł.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / odszkodowania po wypadku - waloryzacja rent powypadkowych (4883 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill