www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stanowisko pracy (2001 - wyświetleń)
- Autor kazoo Dodany 2012-03-11 16:10
Witam serdecznie.
Obecnie posiadam umiarkowany stopień niepełnosprawności, pracuję na umowę o pracę w prywatnej firmie na stanowisku pracownik biurowy. Pracodawca pobiera dofinansowanie do mojej pensji z PFRON. Umowę mam do końca marca 2012. Myślę że pracodawca przedłuży mi tą umowę. Obecnie w pracy zajmuję się szkoleniem pracowników, by zwiększyć ich możliwości w posługiwaniu się językiem angielskim. Jak widać nazwa mojego stanowiska pracy nie odpowiada dokładnie temu co robię. W związku z tym mam pytanie: czy istnieją trudności które uniemożliwiają zmianę nazwy stanowiska pracy na bardziej zgodną z zakresem obowiązków? Czy np jeśli mój pracodawca nie ma w zgłoszonym do odpowiednich urzędów spisie profilu działalności przeprowadzania szkoleń wewnętrznych, to czy może mnie zatrudnić na stanowisku np specjalista ds komunikacji w języku angielskim?
Zależy mi na tej zmianie nazwy stanowiska pracy żebym mógł lepiej dokumentować później swoje doświadczenie zawodowe. A teraz jest dobry moment do zmiany, wraz z nową umową o pracę.
Proszę o poradę, czy w ogóle jest sens rozmawiać o tym z pracodawcą, czy jest to sprawa do załatwienia.

Z wyrazami szacunku
kazoo
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-12 20:44

>sens rozmawiać o tym z pracodawcą


zawsze jest.

>pracownik biurowy.


rozległa nazwa i możesz wykonywać różne prace mieszczące się w tym zakresie. Jeśli pracodawca zmieni nazwę wyk. pracy to i zakres obowiazków. Wtedy możesz odmówić wykonania innej pracy biurowej. Ja bym się nie zgodziła :-)
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-03-12 21:49
Jasne, bo taka spryciula z ciebie...
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-12 22:44
Skop ogródek - wiosna idzie :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Stanowisko pracy (2001 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill