www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / list motywacyjny (1490 - wyświetleń)
- Autor kacha Dodany 2012-03-14 11:54
Witam
Ostatnio dowiedziałam się  że mogę zostać zatrudniona w ramach tzw pracy interwencyjnej .Dlatego  mam pytanie  jak mogłabym tą informacje umieścić w liście motywacyjnym? Nie potrafię sobie z tym poradzić by ta wiadomość była dla pracodawcy czytelna i na właściwym miejscu .Czy mam tam napisać o szczegółach takiej formy zatrudnienia że urząd pracy wtedy dopłaca 70 procent do wynagrodzenia pracownika czy to wszystko powinnam ująć? czy wystarczy samo napomkniecie o takiej możliwości zatrudnienia ?
Bardzo proszę o rady i jakieś naprowadzenie
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-14 18:49
Możesz na samym początku, a nawet w CV. Jak chcesz dokładnie prześlij mi na priv. treść listu - bez danych osobowych, a ja dopiszę gdzie to masz umieścić.
Pracodawcy zwykle wiedzą jakie mają korzyści z zatrudnienia osoby na interwencję.
Pracodawca wystąpił o pracownika w ramach "interwencji" czy Ty chcesz sama Go do tego zachęcić - to spora różnica.
Pozdrawiam :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / list motywacyjny (1490 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill