www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od orzeczenia lekarza medycyny pracy (3153 - wyświetleń)
- Autor nonsensehunter Dodany 2012-03-17 19:04
Proszę o informację co mam zrobić , gdy od dwóch miesięcy nie otrzymałem odpowiedzi od WOMP na odwołanie od orzeczenia lekarza medycyny pracy o mojej niezdolności do pracy.Na owym orzeczeniu lekarskim miałem siedem dni na odwołanie ,gdzie następnego dnia od tego orzeczenia się odwoływałem.Jaki
czas ma WOMP na rozpatrzenie odwołania i co dalej jeśli nie będzie w ogóle rozpatrzenia?
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-03-20 20:39
Czy zdajesz sobie sprawę, że lek. med. pracy to zwykły internista (najczęściej)? Jak masz papiery, które wykluczają pracę w danym zawodzie to co on ma zrobić? Najpierw płacz - JESTEM NIEZDOLNY DO PRACY, A POTEM MOGĘ PRACOWAĆ - MOŻE TAK ZDECYDUJCIE SIĘ NIEKTÓRZY!
Konkretnie: zadzwoń i napisz ponaglenie :-)
Nadrzędny - Autor nonsensehunter Dodany 2012-03-21 20:33
Chodzi mi oto ,że pracodawca chce mnie zatrudnić ,bo poszukuje takiego pracownika z kwalifikacjami jak moje i nie będzie czekał.Odwołanie od orzeczenia lekarza medycyny pracy jest na druku tego orzeczenia wyoślone i mam na to siedem dni.Czekam już dwa miesiące , do kogo się zwrócić z ponagleniem, do WOMP czy lekarza?Robota przejdzie mi koło nosa.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-22 18:53
Tam gdzie pisałeś odwołanie i nie uzyskałeś odp. Szybciej będzie wyk. tel. i spytać co z Twoim odwołaniem itd. :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Odwołanie od orzeczenia lekarza medycyny pracy (3153 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill