www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radio dla Pełnosprytnych (3804 - wyświetleń)
- Autor arleta_p Dodany 2012-03-23 12:27
Pragnę Was zaprosić na radio internetowe www.pelnosprytni.pl, które tworzone jest w większości przez osoby niepełnosprawne.
Tworzymy audycje muzyczne i z czasem zostaną wprowadzone audycje tematyczne.
Również pokazujemy możliwości twórcze osób niepełnosprawnych, Tworząc muzykę zawsze dla siebie gramy, śpiewamy w domu mało kto słyszy a może warto docenić talent muzyczny,a na tym radiu można się wykazać,
Także poszukujemy osób, które pasjonują się grą na instrumentach muzycznych.
Umożliwiamy i poszukujemy prezenterów do radia i gdy ktoś ma chęci to przyuczamy do grania. Styl muzyczny jaki gramy zależy, jedni graja disco, inni dance, techno czy rock po goth. Dla każdego coś miłego.
Przede wszystkim chcemy integrować, umożliwić spełnienie choć takiego małego marzenia jakim jest muzyka.

Zapraszam :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-23 17:29
po co osobne radio dla on jesteśmy tacy sami tylko z problemami zdrowotnymi
Nadrzędny - Autor arleta_p Dodany 2012-03-26 11:49
Radio ma cel integrować, Graja u nas zdrowe jak i niepełnosprawne osoby.
Ja sama kiedyś chciałam zagrać w radiu "dla zdrowych" i podczas rekrutacji powiedzieli mi, że mam wadę wymowy i nie mam szans.
Poza tym celowość radia możliwość pokazania swoich umiejętności muzycznych,
Śpiewać, czy grać na instrumencie muzycznym w domu do siebie każdy umie, ale są tacy co mają talent i może chcą swój kunszt dać na światło dzienne.
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-26 14:49
domagamy się równego traktowania a tworzymy osobne media itd durnota i głupota
Nadrzędny - Autor jazz209 Dodany 2012-03-27 11:22 Zmieniony 2012-03-27 11:28
Witam, niestety muszę odnieść się negatywnie do odpowiedzi użytkownika barbara33, gdyż to nie jest tak że tworzymy "osobne media" . My po prostu dajemy możliwość, otwieramy drzwi, tym którzy są dyskryminowani przez innych tzw zdrowych, ponieważ mają tak mocne porażenie że np nie wyraźnie mówią, są słabsi intelektualnie, ale po mimo tego mają pasje i chęć realizacji w swoim hobby, dodatkowo dajemy możliwość integracji (WIEM OBCE SŁOWO W JĘZYKU POLSKIM) dzięki temu obie te grupy mogę czuć się na równi.   Choć swoją drogą gratuluje determinacji Barbarze33, i mam prośbę jeśli uda jej się coś zmienić w tym "dziwnym świecie" na temat równego traktowania, niech o tym napiszę. Bo przecież tak łatwo jest zmienić mentalność ludzi, prawda Barbaro?;>
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-03-27 13:54
łatwo nie jest ale próbować zawsze warto
Nadrzędny - Autor rogal160 Dodany 2012-03-27 14:54
Co to są "tzw. zdrowi"? Są zdrowi obiektywnie.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-03-27 15:19
też tego nie kumam po co NA CO I DLACZEGO
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-27 18:54
Mnie się wydaje, że chodzi o to, iż każdy jest na coś chory. Dlatego "TZW", bo dobrze wygląda, chodzi itd. :-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-03-27 19:12
Jeżeli daje Wam to radość i przy tym dajecie radość innym, to życzę Wam powodzenia. :-)))))))))
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-03-27 20:03
Sprytna jak zwykle :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Radio dla Pełnosprytnych (3804 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill