www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Poszukuję rodziców!!! (3333 - wyświetleń)
Autor martii19894 Dodany 2012-03-23 17:01
Witam Was bardzo serdecznie:) Drodzy rodzice bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Poszukuję dwóch rodzin, w której rodzic jest niepełnosprawny a dziecko w klasie 1-3 szkoły podstawowej. Aktualnie piszę pracę magisterską na temat: Dziecko wobec rodzica niepełnosprawnego i znalazłam tylko jedną rodzinę (mój chrzestny), który jest inwalidą i ma dziecko w 2 klasie podstawówki. Sami wiecie, że większość literatury dotyczy dzieci niepełnosprawnych, jaki stosunek mają rodzice wobec swojej pociechy itp. Natomiast literatury na temat rodziców niepełnosprawnych i zdrowych dzieci jest bardzo mało (bynajmniej więcej nie znalazłam). Bardzo mi zależy na tym temacie ale nie mam odpowiedniej liczby rodzin do badań. Czy byłby ktoś z Was chętny na korespondencję e-mailową i odpowiedzenie na pytania? Oczywiście wszystko będzie anonimowe, więc dyskrecja jest 100%. To może być spory przełom dla mnie samej, dla stworzenia czegoś od podstaw. Pozdrawiam Was serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Poszukuję rodziców!!! (3333 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill