www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukanie pracy (4216 - wyświetleń)
- Autor kacha Dodany 2012-03-30 15:51 Zmieniony 2012-03-30 15:55
Nie jestem osoba zbyt przebojową ani  bardzo komunikatywna mam osobowość bardziej introwertyczną jednak bardzo zależy mi na pracy i bardzo chce pracować.Szukam pracy mam zamiar napisać ogłoszenie w sprawie pracy.Jak mogłabym ując ta informację ? Dlaczego dzisiaj każdy musi  być na dzień dobry olbrzymie wygadany ? Przecież ludzie spokojniejsi  mogą być równie rzetelni w swojej pracy jeżeli nie bardziej  bo bardziej sie skupiają  na niej .Jednak  bardzo chciałabym uzyskać wskazówkę jak mogłabym  zamieścić taką informacje abym nie została już na wstępie skreślona z  listy pożądanych pracowników
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-04-13 12:12
Proponuję skontaktować się z  lokalnymi organizacjami pozarządowymi realizującymi projekty aktywizacji zawodowej, w ramach których przewidziane jest doradztwo zawodowe dla osób z niepełnosprawnością bądź też kontakt z doradcą zawodowym z Powiatowego Urzędu Pracy, który pomoże Pani w poszukiwaniu pracy. Wyszukiwarka organizacji pozarządowych działających na rzecz osób z niepełnosprawnością znajduje się na stronie: http://bazy.ngo.pl/

Zachęcam również do zapoznania się z broszurą wydaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, która omawia poruszane zagadnienia dot. poszukiwania pracy:
http://www.niepelnosprawni.pl/files/www.niepelnosprawni.pl/public/biblioteczka/cel_srodek_czerwiec_2007.pdf
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-13 18:02
I od razu Cię zatrudnią ha, ha :-)
Nadrzędny - Autor Kundzia Dodany 2012-04-14 22:32
u mnie jest pełno pracy dla osób niepełnosprawnych, do sklepów (kasy oraz wyładunek) oraz sprzątanie, tylko osoba która ma problemy zdrowotne (poza tylko psych, czy te upośledzeniem umysł.) nie da rady takiej pracy wykonywać bo jej stan zdrowia nie pozwoli. Czysty wyzysk , wielka harówa za nędzne grosze bo pracodwacom się opłaca.
Doszło do tego że u mnie ludzie mają fałszywe orzeczenia o st.niepeł. po to tylko aby mieć szasnę na pracę bo zdrowych nie chcą.
Orzeczenia dostają u mnie alkoholicy, biedni bezrobotni korzystający z MOPS, osoby z nerwicami i depresjami, zatem nie ma sie co dziwić że w Polsce jest taki duży odsetek osób niepeł. fałszywie niepeł a ludzie naprawdę chorzy mają problemy z usykaniem stopnia bo przecież trzeba jakoś wyrównać statystki xD
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-04-15 16:35
Niestety to fakty :-)
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny - Autor kasia2222 Dodany 2012-04-16 09:46
witaj, moim zdaniem nie musisz umieszczać takiej informacji w ogłoszeniu o pracę. W wielu zawodach bardzo poszukiwane są osoby spokojne i dokładne, co pozwala im lepiej wykonywać swoją pracę. Zresztą pracodawca w czasie rozmowy kwalifikacyjnej zorientuje się czy właśnie takiej osoby szuka.
Nadrzędny - Autor kacha Dodany 2012-05-10 10:36
Dziękuje bardzo za rady dodające otuchy.Obecnie uczestniczę w projekcie aktywizującym osoby z niepełnosprawnością.uczestniczę w szkoleniach i kursach.Cały czas przede wszystkim szukam pracy.Myślę też o wyjeździe za granice cóż jak mam tutaj pracować na magazynie za 800 zł to juz wolę tam  za bardziej godne pieniądze.
Nadrzędny Autor kasia2222 Dodany 2012-05-24 16:40
powodzenia, trzymamy kciuki. Pamiętaj że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie, we własne możliwości i umiejętności.
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-05-24 17:19
Nie za 800, obecnie jest wyższa najniższa krajowa i mniej nie mogą płacić.
Pozdrawiam i życzę  powodzenia :-)
Ps. tak swoją drogą: jak schorowana o.n. chce dać sobie radę w pracy za granicą???
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / szukanie pracy (4216 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill