www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / list motywacyjnya chronologia doświadczenia (1841 - wyświetleń)
- Autor kacha Dodany 2012-04-03 15:43
zaczęłam pisać list motywacyjny i nie wiem  czy mam w nim zamieścić  całe moje doświadczenie zawodowe które nie będzie miało żadnego związku z nową posadą?iI jeszcze jedno czy trzeba w nim zaczynać  od ostatniego czy tez od pierwszej mojej pracy ?Dawno nie pisałam  listu motywacyjnego patrząc  na list  którym posługiwałam sie kilka lat temu  jednak trochę się zmieniło i na pewno trezba w nim trochę pozmieniać
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-04-03 17:46
Zaczynasz od ostatniego zatrudnienia do tyłu :-)
Moim skromnym zdaniem musisz napisać wszystkie okresy zatrudnienia jak i pozostawania bez pracy i z jakiego powodu :-)
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-04-13 11:51
Zachęcam do zapoznania się z broszurą wydaną przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, która omawia poruszane zagadnienia dot. m.in. pisania listu motywacyjnego:
http://www.niepelnosprawni.pl/files/www.niepelnosprawni.pl/public/biblioteczka/cel_srodek_czerwiec_2007.pdf
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / list motywacyjnya chronologia doświadczenia (1841 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill