www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Prośba o wypełnienie ankiety "jakosc zycia po amputacji kkd" (4665 - wyświetleń)
- Autor tasias Dodany 2012-04-16 22:31
Witam,

Jestem studentką III roku Fizjoterapii w Koninie. Właśnie piszę pracę licencjacką- temat- Jakość życia osób po amputacji kończyn dolnych. Do wyboru tego tematu, skłoniło mnie to, że mieszkam z wujkiem, któremu amputowano nogę. Stał on się całkowicie zależny od innych osób. Za pomocą tej pracy chciałam udowodnić sobie i jemu, że życia po amputacji nie musiało skończyć się odizolowaniem od życia i społeczeństwa.
Obawiałam się wrzucić ankietę do internetu, gdyż naczytałam się sprzeciwów i uwag typu: ktoś chce pójść na łatwiznę w ten sposób. Nie chcę sprawić, żeby ktoś poczuł się wykorzystany, natomiast proszę Was o pomoc, bym mogła ukończyć pisanie pracy. W moim mieście niestety nie nawiązałam kontaktu z odpowiednią liczbą osób. Ankietę wrzuciłam też już na jedno forum, ale wciąż nadesłana liczba odpowiedzi jest zbyt mała.
Jeśli ktoś zdecyduje się wypełnić moją ankietę, to podaję adres, z którego można ją ściągnąć:

ankieta_amputacje.doc

Odpowiedzi prosiłabym przesyłać na adres: kasiakinia@wp.pl

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc,

Katarzyna
Nadrzędny Autor Witek74 Dodany 2013-01-23 12:33
Dość dawno umieściłaś ten post, ja od niedawna zaglądam na to forum, w przyszłości mogę pomóc jak by co. Tak więc robię ten wpis, może się przyda i skorzysta ktoś ;-).
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / BARIERY architektoniczne i nie tylko / Prośba o wypełnienie ankiety "jakosc zycia po amputacji kkd" (4665 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill