www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy mogę jeszcze odzyskać vat za internet? (4264 - wyświetleń)
- Autor Aalleekkss Dodany 2012-04-18 15:34
witam czy jeżeli rozliczył mnie juz zus to czy mogę jeszcze odzyskać vat za internet czy przepadło?
Nadrzędny Autor arksun Dodany 2012-04-18 15:54
Mozesz zrobic korekte zeznania.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-04-18 16:21
Tak ja już to zrobiłam.
Nadrzędny - Autor mariolaa Dodany 2012-04-18 19:06
do Aalleekkss Tak jak napisano wcześniej możesz zrobic korekte PIT. Odliczeniu podlegają wydatki poniesione ( nie tylko VAT)z tytułu użytkowania sieci internet niezaleznie od miejsca w ktorym sie z niego korzysta (w domu, kawiarence internetowej) jak i formy dostepu (łącze stałe, bezprzewodowe)-  Maksymalnie możesz odliczyć od przychodu 760 zł, Tylko trzeba miec na te poniesione wydatki faktury - czyli trzeba miec fakture i dowód zaplaty. Wypełnij PIT 37 jako korekte i załącznik PIT/O. Pozdrawiam.
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2012-04-18 19:23
po co ma robic korekte skoro z postu wynika ze wcale pitu nie skladal tylko dostal go z zusu a do pitu z zusu nie sklada sie korekty
Nadrzędny - Autor Aalleekkss Dodany 2012-04-20 14:12
witam,dziękuję za odpowiedzi,tylko mam problem bo tam jest potrzebny na rozliczeniu numer nip-tak mama mówi a ja tego numeru nie mam, na rozliczeniu z zusu tez nie mam-nigdy numer nip nie był mi potrzebny szukałem w dokumentach i nie mam tego numeru , czy  musze  isc po ten numer do zusu? czy moze bez tego numeru da sie zlozyc rozliczenie skoro jestem na rencie?pozdrawiam
Nadrzędny Autor małgorzata1980 Dodany 2012-04-20 14:54
teraz sie podaje tylko pesel
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-04-20 16:53
NIP nadaje Urząd Skarbowy! Idź do U.S. wypełnisz druk i nadadzą Ci nr NIP.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / Czy mogę jeszcze odzyskać vat za internet? (4264 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill