www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ulga podatkowa za 2012 rok (2693 - wyświetleń)
- Autor Wolodia Dodany 2012-04-20 22:34
Prosze o podanie jakie ulgi beda obowiazywaly w tym roku dla NIEPELNOSPRAWNYCH.Nigdzie nie moge znaleźć informacji na ten temat.
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-04-21 17:48
W tym roku??????
Toż mamy dopiero kwiecień a w rządzie i w przepisach wszystko może jeszcze ulec zmianie. Też nic nie wiem.
Nadrzędny - Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-04-24 14:49
Na rok 2012 nie ma jeszcze ogłoszonych ulg podatkowych przysługujących osobom z niepełnosprawnością ponieważ na tą chwilę podatnicy rozliczają rok 2011.
Więcej informacji o przysługujących ulgach podatkowych można znaleźć na stronie:
http://www.pit.pl/att//broszuryMF/broszury2011/ulotka-ulga_rehabilitac_2012.pdf
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2012-04-26 23:23
Tak, rozumiem odpowiedź Centrum Integracji jak i zdziwienie "ELLI" (toż to dopiro poczatek roku ....) nie wiem czy kwiecień to poczatek roku 2 kwartał!! no ale niech bedzie. Jednym slowem cóż ten durny inwalida chce ? żeby prawo działało do przodu? Dyuć mozna nic nie ogłasać i postawić kropke nad "I" i mieć swiety spokoj z kolejna grupa zawodowa żyjacą w polsce bzyli jednym slowem nic  sie nie nalezy bo o nic sie nie upominaja. Pozdrawiam Dziki Kraj "POLSKA" prawo działające wstecz a nie do przodu prawo dopasowywne do sytuacji a nie do potrzeb itd itd...
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-04-28 12:15
Hmm - czy mam rozumieć, że "rok 2012" w tytule tego dokumentu odnosi się do roku składania podania? Bo jeśli odnosi się do roku podatkowego, to wyglądałoby tak, jakby ulgi już były ustalone... Ale oczywiście ja nie jestem specjalistą.

http://www.mf.gov.pl/_files_/podatki/od_osob_fizycznych/pit_2012/pit-limity2012h.pdf
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / ulga podatkowa za 2012 rok (2693 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill