www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta (1857 - wyświetleń)
- Autor zocha Dodany 2012-05-07 08:30
witam mam pytanie odnośnie przyznania renty dla osoby bezrobotnej bez prawa do zasiłku.a wiec pracowałam następnie zachorowałam po 182 dniach zwolnienia przeszłam na zasiłek rehabilitacyjny,po jego wykorzystaniu zus przyznał mi rente byłam na niej od 15 12 2008roku do 31 03 2010 następnie w okresie od 10 04 2010 do 09 10 2010 roku miałam wyplacany zasilek dla bezrobotnych do chwili obecnej jestem bezrobotna bez prawa do zasilku 07 04 tego roku uleglam wypadkowi mam zlamanie trójkostkowe podudzia prawego zlożylam wniosek o rente czego moge się spodziewać jeśli przejde pomyślnie komisje lekarską czy spełnie wymogi zus pod względem prawnym prosze o odpowiedz
Nadrzędny Autor Centrum INTEGRACJA Dodany 2012-05-09 11:04
Proszę czekać na odpowiedź z ZUS w sprawie przyznania renty.
Osoby udzielające odpowiedzi na forum nie są z wykształcenia prawnikami, w związku z tym proszę skonsultować z się instytucjami/organizacjami udzielającymi bezpłatnych porad prawnych na Pani terenie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / renta (1857 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill