www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zapytanie sprawie wjazdu na teren posesji w domu komunalnym (1320 - wyświetleń)
Autor eliza.b Dodany 2012-05-28 10:42
Witam

MOŻE MACIE JAKIŚ  POMYSŁ  DO  KOGO SIĘ  UDAĆ  BO SYTUACJA MNIE  JUZ PRZERASTA

Moje mama  mieszka  w domu komunalnym we Włochach  gdzie  administracja    budynku rządzi się swoimi prawami

Nie ma możliwości podjazdu  pod  klatkę schodowa   samochodu  .

Brama  jest zamykana  na  pilota  .Pod domem  jest garaż podziejmy na  48  miejsc  gdzie  zajętych jest tylko  3 i te osoby mogą wjechać na teren  posesji .

Niestety ani  karetka  pogotowia ani  np inne  auto nie ma takiej  możliwości

Moja mam  jest inwalida I grupy po udarze  mózgu i z licznymi schorzeniami typu cukrzyca  i inne  których nie będę wymieniać

Od roku próbuje  uzyskać  możliwość wjazdu na  posesje  żeby Np wozić mamę do lekarza swoim autkiem .

Niestety bezskutecznie .Po interwencji gazety administracja zgodziła się na   to żebym miała możliwość wjazdu na  posesje  pod warunkiem że będę miała  tzw. KARATE  PARKINGOWA
to jest jakiś absurd  po co mi karta parkingowa na  wjazd  na  podwórko

Chciałam nawet wyrobnic  taka kartę ale okazało  się  orzeczenie ZUS nie wystarczy  i trzeba się udać na  dodatkowe badania .

Czy ja mogę zrobić  to bez  konieczności ciągnięcia mamy do centrum /  bo wtedy na taka podróż musze wynająć pielęgniarkę ze jak cos się bedzie działo  bedzie wiedziała co ma  robić /

Czy może  taka komisja   może przyjechać do domu  ??

A może macie jakieś inny sposób na rozwiązanie  tej sprawy  zapraszam  na emeila eliza.biernat@wp.pl
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / zapytanie sprawie wjazdu na teren posesji w domu komunalnym (1320 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill