www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pilnie poszukuje pracy zdalnej przez internet (5442 - wyświetleń)
- Autor zbyszek300 Dodany 2012-05-31 16:03
Pilnie poszukuje pracy zdalnej przez internet jako operator danych
O mnie jestem osobą niepełnosprawną na rencie z orzeczeniem grupy znaczny renta stała na wzrok.
3 Lata pracowałem w firmie Mikrotech .S.A. na stanowisku operator danych, praca zdalna.
Posiadam bardzo dobrą znajomość obsługi komputera , potrafię naprawiać jak i naprawiam czasami komputery klientom, potrawie złożyć komputer jak i naprawić zdalnie komputer klienta lub nauczyć go obsługi po przez program TeamViewer.
Potrawie instalować systemy na serwer takie jak joomla, mambo, PHP Fusion i inne , również instalacja komponentów i modów jak i ustawić system tu przykład mojej strony http://www.grupacitilife.cba.pl/news.php.  Poleć znajomym Potrawie zrobić stronę w HTML i w HTMLX, jak i strony w HTML- flash. Również mogę wykonać stronę w we flashu tak jak tu http://www.zbyszek300.ugu.pl/   strona ta też należy do mnie.

Ze względu na małe dziecko nie mogę wykonywać pracy związanej z dźwiękiem typu rozmowy przez Skype lub obsłuchiwanie.
Proszę opisać jaką miałbym prace wykonywać i na jakich warunkach pozdrawiam Zbigniew Pelechowicz Stargard Szcz.
Mój kontakt e-mail: zbyszek3319@wp.pl
Nadrzędny - Autor michoo7 Dodany 2012-06-01 13:08
masz znaczny za wzrok i potrafisz złożyć kompa??? w sensie ze widzisz te wszystkie maleńkie piny , kabelki itd???? ja rez mam znaczny na oczy i nie dalbym rady za ch... choc teoretycznie wiem o co biega...
Nadrzędny - Autor zbyszek300 Dodany 2012-06-01 13:55
Tak mam okulary do tego używam lupy i dobrego oświetlenia. Jestem osoba niedowidzącą, widzę słabo ale widzę . Dużo się uczyłem i staram się radzić w trudnych sytuacjach ,a sprzęt jak się dobrze zna i budowę np komputera to nie ma problemu. Uwierz mi znam osoby niewidome które by cie zaszokowały. Wszystko kwestia radzenia sobie i nauki pozdrawiam .Szukam pracy najlepiej operatora danych przetargowych ,praca zdalna przez internet. Jak byś znał taką firmę podobną do Mikrotech ( Bo w mikrotech są wstrzymane przyjęcia na okres nie nieskreślony ). To będę ci wdzięczny za pomoc.  
Nadrzędny Autor michoo7 Dodany 2012-06-05 09:18
Niestety nie znam takiej firmy. Wiem ze niewidomi potrafia wiele i czesto przekraczaja granice ludzkich ułomnosci, ale kurka złożyć kompa bym sie nie odwazył, chodzi o to śleczenie 5cm nad tym złomem i wodzenie z nosem przy ziemi po kabelkach, srubkach - chocoaz nie wiem czy teraz sie ich jeszcze uzywa hehe. Sam mam teraz obudowe na wkrety ktore mozna obsluzyc recznie. W moim przypadku (oko po odwarstwieniu z olejem silikonowym i po zacmie z kapsulotomia tylna) lupa nie aje zbyt wiele. Poza nie lapie ostrosci patrzac  w dol (schylajac glowe) musze patrzec na wprost (podniesiona glowa) - pewnie wiaze sie to z olejem.
W sumie moja praca tez welu zdrowym wydala by sie kuriozalna - asystent projektanta drogowego, wlasciwie projektant organizacji ruchu...hehe, ale kazda inna praca odpada praktycznie, zostaje tylko komp z mozliwosciami zumowania i dobrym monitorem lcd.
A probowales na bezbarier.pl? tam co jakis czas widze oferty tego typu co chcesz z np tense.pl. Skladalem kilka razy tam dokumenty ale nie przyjmuja na dodatkowa prace.
Pozdrawiam
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Pilnie poszukuje pracy zdalnej przez internet (5442 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill