www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Czy Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności... (3774 - wyświetleń)
Autor MamaJulki Dodany 2012-06-22 15:18
Witam, czy Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności może zmienić całkowicie decyzję Powiatowego Zespołu? Córka ma przyznane orzeczenie na rok, z zaznaczonym na TAK punktem 8, 7- na NIE i od tego się odwołujemy. Czy mogą nam cofnąć wszystko?
Pytam, bo złożyliśmy wniosek do Urzędu Miasta o zasiłek pielęgnacyjny i dostaliśmy odpowiedź, że postępowanie jest zawieszone do czasu ostatecznego rozstrzygnięcia sprawy (czyli w przypadku odwołania sie do Sądu Pracy- do czasu wyroku sądowego) i że zawieszone jest dlatego, że Wojewódzki Zespół może nam wszystko zabrać. W innym mieście mojego województwa w identycznej sytuacji zasiłek pielęgnacyjny został przyznany od razu, także już nie wiem, co o tym myśleć.....
Jeśliby ktoś się orientował, jak to jest naprawdę, proszęo odpowiedź- i jeśli rzeczywiści tak jest, że Wojewódzki nie może nam już zabrać tego, co mamy -to jaka jest tego podstawa prawna? Bo w ewetualnym odwołaniu do Urzędu Miasta musiałabym pewnie podać jakieś prawne uzasadnienie, a przeczytałam już ustawy i rozporządzenia i nic na ten temat nie znalazłam...
Z góry Dziękuję za pomoc....
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / Czy Wojewódzki Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności... (3774 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill