www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Proszę o pomoc w zakupie wózka aktywnego (3432 - wyświetleń)
- Autor Paweł Świnoujście Dodany 2012-06-27 10:41
Nazywam się Paweł , wraz z Żoną mieszkamy w Świnoujściu. Jestem niepełnosprawny od urodzenia tj. Rozszczep kręgosłupa i wodogłowie, poruszam się na wózków inwalidzkim, jest on mi niezbędny po przemieszczania się, aktywnego życia i załatwiania spraw dnia codziennego. 
Z oferty wózków aktywnych wybrałem wózek inwalidzki aktywny Sagitta, który został mi indywidualnie dobrany zgodnie z wszelkimi moimi sugestiami, uwzględniając mój rodzaj
i stopień niepełnosprawności i indywidualne wymagania.Cena wózka znacznie przekracza otrzymany od NFZ limit na zakup wózka inwalidzkiego aktywnego tj.1500zł.
W związku z tym uprzejmie prosimy o dofinansowanie zakupu wózka Sagitta, który pozwoli mi być aktywnym, spełniać się, towarzysko, społecznie i zawodowo.

z poważaniem
Paweł
Nadrzędny - Autor Ewampd Dodany 2012-07-02 14:10
A próbowałeś starać się o dofinansowanie wózka z PCPR?
Nadrzędny Autor Paweł Świnoujście Dodany 2012-07-10 09:32
Oczywiście,że tak,niestety brak funduszy i nie wiedzą kiedy będą je mieć.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Proszę o pomoc w zakupie wózka aktywnego (3432 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill