www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wanny z drzwiami i brodziki niskoprogowe WARTE POLECENIA (5427 - wyświetleń)
- Autor martinviper Dodany 2012-06-27 11:44
Nie wiem czy to kogoś może zaciekawić ale ostatnio natknąłem się na stronę: http://www.budoplast.com gdyż poszukiwałem sprzętu rehabilitacyjnego a raczej należałoby powiedzieć łatwiej dostępnego i bardziej przyjaznego dla osób niepełnosprawnych ponieważ mam problemy z mobilnością/poruszaniem się.

Zakupiłem od nich brodzik aby sprawdzić wytrzymałość dla mojego wózka oraz wannę MODERN choć zastanawiałem się nad SENSATION ale była ona gabarytowo delikatnie większa więc zdecydowałem się na MODERN.

Muszę przyznać, że jakość wykonania powala, wszystko zrobione ręcznie z dużą precyzją i znakomicie nadaje się dla osób poruszających się na wózku.

Co do wanny z drzwiami serii MODERN to muszę przyznać że idealnie zastąpiła dotychczasową starszą jednakże potrzebuje nadal małej pomocy aby do niej wejść choć nie zawsze.

Gdyby to miało komuś pomóc to na wszystko dostałem dofinansowanie z PFRON-u więc produkty są sprawdzone i godne polecenia.

Jedna sprawa dodatkowo: u innych producentów w kraju ceny są dwukrotnie wyższe za ten sam albo gorszy jakościowo produkt.

Gdyby kogoś interesowało to polecam się skontaktować z Panem Zbigniewem Lasek i jego podpytać więcej o produkty. Naprawę miły człowiek i dobrze mi wszystko nakreślił i objaśnił.

P.S. Może to wygląda na reklamę ale warto polecać sobie nawzajem produkty sprawdzone i użyteczne pomagające nam w codziennym życiu.
Nadrzędny Autor magdalena1974 Dodany 2014-02-25 20:18
znam tę firmę ale w końcu zdecydowałam się na wannę z tej firmy bo bliżej
http://www.tomar-lazienki.pl/sklep/index.php?main_page=index&cPath=31&zenid=9be7275f00a62cde3270404d09e01bae

i jestem rowniez zachwycona jakością,kupiłam model A108 i dali mi duży rabat w sumie wyszło 9200zł z hydormasażami. Mają w sumei 5 modeli i jeden model wanna z drzwiami  z kabiną dostałam na email pełną ofertę. dobrze że można kupić teraz w Polsce te wanny w normalnych cenach 3 lata temu kosztowały ponad 20tysięcy
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Wanny z drzwiami i brodziki niskoprogowe WARTE POLECENIA (5427 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill