www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / list niewyslany (2572 - wyświetleń)
- Autor majim Dodany 2007-03-12 09:57
Witaj!

Długo zbierałam się do napisania tego listu. Na początku nie wiedziałam co mogłabym napisać, a jak już pisze to nie wiem od czego zacząć. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak długo Cię już nie ma? Nawet nie wiesz, że każdy kolejny dzień odczuwam jak policzek. Czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja nas do bólu.
Chciałabym tyle rzeczy Ci powiedzieć, o tyle Cię zapytać. Nie mam się nawet kogo poradzić gdy są te gorsze dni, a jest ich coraz więcej.
Chciałabym poczuć Twoją dłoń na policzku, a pod głową ramię. Chciałabym pójść na romantyczny spacer, a później obejrzeć mecz w TV. Chciałabym porozmawiać o Twoich ulubionych książkach i o politykach, którzy Cię denerwują. Chciałabym pośmiać się z Twoich kawałów i pójść razem do Kościoła. Tak strasznie mi tego brakuje.
Tęsknię za Twoim śpiewem przy goleniu iwygłupami przy znajomych. Tęsknię za Twoim uśmiechem i zgrzytaniem zębami. Tęsknię za bałaganem w kuchni po wspólnym gotowaniu.
Wiem, że nie będzie już wspólnych marzeń i wspólnej przyszłości.
Cholernie żałuję, że nie zobaczę Twojej miny jak wejdziesz do pokoju a ja będę karmić nasze maleństwo i tego, że już nie powiem Ci jak bardzo Cię KOCHAM.
                  Twoja  M.
Nadrzędny Autor Szczepan Dodany 2007-03-18 05:17
Witaj.

       Piękny list.
                      Ale tak smutny . . . ...
                     
Nadrzędny Autor Zygmunt Dodany 2007-03-24 09:55 Zmieniony 2007-03-24 09:58
Witam
Ten list jest tak pełny tęsknoty za tak ludzkimi potrzebami. Myślę że brakuje w nim wiary w leprze jutro, ale jest dowodem na poszukiwanie światełka w tunelu dla siebie. Myslę, że to piękny wzór na człowieczeństwo.
Wszystko ma swoje miejsce i czas. Szczęście nikogo nie mija, tyle że my ludzie często je mijamy osnuci nieświadomością.

Pozdrawiam Zygmunt
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / list niewyslany (2572 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill