www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferta pracy - Cała Polska (8277 - wyświetleń)
- Autor A-Trybut.eu Dodany 2012-07-26 11:11
Firma z branży HR, w związku z rozwojem na rynki zachodnie poszukuje do współpracy osoby niepełnosprawne z biegłą znajomością języka obcego(niemiecki/angielski/francuski) z całej Polski.
Do głównych zadań zatrudnionej osoby należeć będzie kontakt z klientami zagranicznymi i dbanie o ciągłość kontaktów i umów.
Oferujemy:
-możliwość pracy zdalnej,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-stałą współpracę.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres m.urbanowska@a-trybut.eu
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2012-08-06 13:35
Proszę napisać konkretnie wysokość zarobku brutto, w innym wypadku powyższa oferta pracy jest niewiarygodna.
Nadrzędny - Autor A-Trybut.eu Dodany 2012-08-08 17:58
O wiarygodności oferty nie świadczy informacja o wysokości zarobków. Oczywiście może być ona umieszczona w ofercie ale kluczowe są negocjacje z pracodawcą. Każdy kandydat określa swoje oczekiwania finansowe i warunki pracy.
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2012-08-09 21:34
Rozumiem więc że A-trybut pobiera pieniążki za to że znalazł dla pracodawcy niepełnosprawnego pracownika, który będzie pracował za najniższą krajową. Można i tak...
Nadrzędny - Autor A-Trybut.eu Dodany 2012-08-09 22:30
"ciężka praca prowadzi do sukcesu, a jeśli nie to sprawmy by tak było"
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-08-10 20:37
:-) Już kiedyś było hasło - ucz się ucz, bo...kto się dużo uczy to ma dużo kluczy i woźnym jest .....Przepraszam wszystkich woźnych....ale poniższe hasło brzmi podobnie....:-)
"ciężka praca prowadzi do sukcesu, a jeśli nie to sprawmy by tak było"
Nadrzędny - Autor A-Trybut.eu Dodany 2012-08-10 20:48
Przepraszam powinnam dodać, że cytuję "ciężka praca prowadzi do sukcesu, a jeśli nie to sprawmy by tak było"
To podpis w profilu osoby kazoo. Myślę, że sam w sobie stanowi odpowiedni komentarz do komentarzy odnośnie naszej oferty pracy.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-08-10 20:54
Inaczej ów cytat, moim zdaniem, brzmi z ust osoby, a inaczej jako motto firmy:-). Sam cytat bardzo ładny.... Pozdrawiam:-)
Nadrzędny Autor malgosie Dodany 2012-08-10 21:06
Jako osobie też mi się podoba :-) Pozdrawiam
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2012-08-11 11:48
Myślę że to nic złego że dajecie pracę za najniższą krajową, lepsze to niż nic. Lepiej byłoby o tym jednak uczciwie napisać.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-08-11 16:26
Ludzie, ogarnijcie się, do licha... bo później wstyd idzie na całą Polskę...

To jest firma-pośrednik, a więc oferuje to, co oferuje dany klient chcący ewentualnie zatrudnić ON.
Nikt nikogo przecież NIE ZMUSZA do przyjęcia tej czy innej oferty - to jest PROPOZYCJA.
Każde z Was może i powinno negocjować własne warunki OSOBIŚCIE - nie ma ani jednego powodu, aby ktoś robił to za Was.

Osobiście uważam, że nie powinniście przyjmować ofert, które uważacie za niegodne, poniżające czy wykorzystujące Waszą sytuację w jakikolwiek sposób - i tylko od tego, czy się będziecie (jak masa takich pracowników ON) godzić na takie propozycje czy nie. Godząc się - paskudzicie rynek, bo dajecie mu sygnał, że Wam to jednak pasuje, skoro w takich firmach pracujecie. Ale nadal jest to wybór każdego z Was i nie ma co tu wyjeżdżać z "uczciwością pisania", ponieważ to akurat pod tym względem walny kraj, wolny internet, wolna gospodarka - i każdy szef ma prawo decydować co, kiedy i jak komunikuje.
Na rynku "zdrowych" jedynie pewien procent ogłoszeń rekrutacyjnych zawiera ofertę wynagrodzenia w złotych - to czemu inaczej ma być z kulawymi???????? Chcesz się dowiedzieć o płacę - umów się z pracodawcą lub pośrednikiem, Twoja sprawa.

I tak będzie dopóty, dopóki środowisko ON godzi się na taki system - a się godzicie. Piszę jednoznacznie "Wy", bo ja się z nim nie identyfikuję i nie korzystam (choć bym mogła). Ale nie robię z tego cyrku, zwyczajnie: podejmuję własne decyzje. Do czego zachęcam także innych:)
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-08-11 18:32
Blu, masz rację....i to, co teraz napiszę nie dotyczy mnie, bowiem pracuję całe życie, mam pracę, którą bardzo lubię, czuję się spełniona zawodowo...ale...gdybym nie miała na chleb na pewno podjęłabym każdą pracę...
A co miałabym robić? Kraść?...Piszesz mądrze, ale sytuacje zmuszają ludzi do wszystkiego, a nieuczciwi pracodawcy wykorzystują to...
Nie zmienimy nic apelami...trzeba systemu, ochrony prawdziwej ON, aby nie zaistniały sytuacje wykorzystywania, wręcz niewolnictwa....
Nadrzędny - Autor kazoo Dodany 2012-08-11 19:19
Cokolwiek przegłosują w sejmie i jakiekolwiek chęci miałyby ON, fakt jest taki że pracodawca zatrudni osobę która będzie jak najlepiej wykonywać swoją pracę i jak najmniej zarabiać. Najczęściej oczywiście...
Żle to odebrane zostało że dopytywałem o zarobek, a przecież skoro na forum jest ogłoszenie to KAŻDY MA PRAWO Z TEGO FORUM KORZYSTAĆ, bo po to jest, i dopytywać.
Jeśli A-Trybut nie chce żeby ludzie komentowali ich ogłoszenia to niech sobie wykupi ogłoszenie na jakimś portalu a nie pisze na darmowym forum. Można i tak i tak.
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-08-11 21:42
kazoo, nie wiem, czy wiesz (widocznie nie), ale na baaardzo wielu portalach można ogłoszenia rekrutacyjne umieszczać za darmo... niczego nie wykupując...
I nikt nie żąda (choć to przydatna informacja) podawania wszystkich szczegółów od razu.
Ewidentnie, dotąd funkcjonowałeś w sposób nieco oderwany od rzeczywistości rynkowej - pewnie stąd tak znaczna niewiedza, ale cóż.

I dalej: nie jest tak, że każdemu pracownikowim na danym stanowisku w danej firmie zapłaci się tyle samo. Ja sama tak robię: nie mogę przecież tyle samo zaoferować dziewczynie, dla której będzie to pierwsza w życiu praca (bez wykształcenia nawet kierunkowego, choć to nic nie zmienia) co osobie z dużym doświadczeniem i gotowymi umiejętnościami. To by było nieuczciwe. Więc po co miałabym kłamać w ogłoszeniu z konkretną kwotą wynagrodzenia...? Takie rzeczy są kluczowe, ale strony wyjaśniają sobie już na konkretnej rozmowie i mogą negocjować. Zorientowani wyłącznie na dane zarobki już dawno przestali być brani pod uwagę przez poważnych pracodawców, bo to słabe kryterium.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-12 16:40

>Ja sama tak robię: nie mogę przecież tyle samo zaoferować dziewczynie, dla której będzie to pierwsza w życiu praca (bez wykształcenia nawet kierunkoweg<


Ha, ha, ha blu... to czym ty się tak naprawdę zajmujesz - hi, hi :-)
Czytając twoje posty to ty jesteś alfa i omega he, he. Twierdziłaś, że jesteś pracownikiem zdalnym i masz b. dobrego pracodawcę? Twierdziłaś, że działasz w stowarzyszeniu, teraz "zatrudniasz"??? Jak na osobę ze średnim wykształceniem, zamieszkałą na wsi to jakaś firma WIDMO JEST :-)
PROSZĘ WSZYSTKICH O.N. POCZYTAJCIE POSTY BLU... ZANIM SIĘ W COŚ WPLĄCZECIE I NADZIEI NAROBICIE :-(  KOBIETA MA FANTAZJĘ I CHOROBĘ ZNANĄ WSZYSTKIM - niestety :-(
Nadrzędny Autor kazoo Dodany 2012-08-12 20:11
Nie trzeba być niedobrym i dokuczać. Lepiej ogłosić pokój, i wobec siebie nawzajem i A-Trybut'u. Przynajmniej ja taki ogłaszam z mojej strony. To prawda - jestem wielu rzeczy nieświadomy, ale przynajmniej mam do siebie dystans. Może rzeczywiście niepotrzebnie dopisałem komentarz pod tym ogłoszeniem, bo powstało z tego wielkie lanie wody...
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-08-12 20:53
Matko, co ja bym dała, żeby zamieszkać już w końcu na wsi...:-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-08-16 17:27
Mieszkasz :-)
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / Oferta pracy - Cała Polska (8277 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill