www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do lekarstw (2173 - wyświetleń)
- Autor karmel Dodany 2012-07-27 08:23
Witam jestem Osoba na 1 wszej grupie ze znacznym stopniem niepelnosprawnosci.jestem po udarze mozgu, mam RZS stop.4tego .Mam 1.200zl z dodatkiem Zona podala ,o rozwod poniewasz bylem ciezarem .Od paru miesiecy zyje sam place 300zl alimetow na syna, na reke otszymoje ok. 800zl wynajmoje pokuj za ktury place 500zl+100zl prad ,woda jakos ciagnolem do tej pory ale jestem na skraju nedzy niemam z nikat pomocy pszyjdzie umierac bo niemam teraz na lekarstwa nawet na te podstawowe.moja prozba kto w tym kraju moglby pomoc ???nniemam sily na walke z choroba i nedza jak walczyc!!!!niemajac nawet na lekarstwa .Do tej pory mialem sile do walki ale teraz jej nie mam  ,bo jak niema na lekarstwa ? .prosze o pomoc!!!
Nadrzędny Autor Ella. Dodany 2012-07-27 18:23
Nie mam co prawda pojęcia, ale spróbuj od MOPS ( MIejski Ośrodek Pomocy Społecznej) Tylko tyle mogę podpowiedzieć.
Nadrzędny Autor Iota Dodany 2012-07-27 22:08
Panie Krzysztofie,

Nie jestem specjalistą, ale oprócz MOPS (Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej) i PCPR (Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie) zwróciłabym uwagę na instytucje charytatywne prywatne. Ponieważ nie podaje Pan skąd Pan jest, załączam odnośnik do strony internetowej zawierającej bazę wszystkich organizacji świadczących jakieś usługi na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych. Większość z tego się Panu pewnie nie przyda (bo, mogą się zajmować czymś zupełnie innym niż pomoc finansowa) ale może coś pasującego się jednak znajdzie. Drugą bazą którą warto przeszukać jest "Ogólnopolska baza organizacji i instytucji działających na polu pomocy społecznej". Również załączam odnośnik.

Ogólnopolska baza organizacji i instytucji działających na rzecz osób niepełnosprawnych i chorych (klik)

Ogólnopolska baza organizacji i instytucji działających na polu pomocy społecznej (klik)

UWAGA: Nie mam kontaktów z żadną z tych organizacji, więc nie gwarantuję niczego - po prostu podaję informację.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Porady Centrum INTEGRACJI / dofinansowanie do lekarstw (2173 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill