www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olimpiada on Londyn 2012 (Strona 4) (76912 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  
Nadrzędny - Autor Nachbar Dodany 2012-09-12 13:02

>NACHBAR NIE TYLKO HITLER,WIELKI MAO TEZ.<


Masz rację, Staruszko, ale Mao "poprawiał" tylko świadomość, a w dwóch, podanych przeze mnie, przypadkach, zwracano uwagę na wygląd.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-12 17:59
Kuuuurcze nach... trujesz, powieś sobie ogromną fotografię paskudnej, grubej, kalekiej baby i zasypiając wpatruj się w to i nie informuj nas o tym, o.k.? :-) No pewnie, że nie, he, he - czasem wystarczy lustro niestety :-(   
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-12 18:13
CZEMU TY REA BLIZNIEMU TAK ZLE ZYCZYSZ?;-)
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-12 18:18
Nie mów mi, że zjeździłaś kawałek świata i nie rozumiesz, że tak jest, takie życie i fakty. Nie znam O.N. który lubi oglądać kikuty itp. - niestety :-( Zwłaszcza facet, zwłaszcza w podeszłym wieku - niestety :-(
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-12 18:21
NO I TU JESTES W GŁĘBOKIM BŁEDZIE,SA FACECI,KTORZY UWIELBIAJA KOBIETY AMPUTANTKI,JAKOS TO DLA MNIE ZBOCZENIE SIE NAZYWA,BO MA TO SWOJA NAZWE,BAA SA NAWET SPECJALNE BURDELE TYLKO Z TAKIMI GIRLS.
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-12 18:23
JUZ WIEM-AKROTOMOFILIA
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-12 18:24
Ja mówię o tych siebie nazywających "normalnymi", mdli mnie, bo są i inne zboczenia, ale chyba nie na to forum :-(
Nadrzędny Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-12 18:25
AHA,NO TO CO INNEGO.
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-14 18:54
Obejrzałem co Korwin ma do powiedzenie - stwierdziłem ze nic. A określenia" dęta "użyła pani Kempa w zupełnie innej sprawie. Jedyną prawdą było stwierdzenie że od czterech lat żadna telewizja nie zaprosiła Korwina M. do programu.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-15 16:06
To słowo nie jest "zarezerwowane" dla konkretnych osób! Ja go używam, mój tata też. Nawet nie wiem kto to jest ta "Kempa"?
POLITYKĘ OLEWAM! UWAŻAM, ŻE NIE WAŻNE JAKA PARTIA, JAK CO SIĘ NAZYWA. WAŻNE JACY LUDZIE I CO CHCĄ ZROBIĆ DLA DOBRA KRAJU I "BLIŹNIEGO SWEGO"!!!
Korwin jak na czas i "pozwolenie na wypowiedzenie" powiedział więcej niż jego adwersarze i Lis - zaznaczam - chłopak bez nogi był najinteligentniejszy - chociaż? Obiektywnie patrząc czy K.M. nie miał racji, że sztuczna kończyna (proteza) się nie odmrozi? Miał, ale wypowiedział to w zły sposób - no właśnie.... Może za bardzo patrzymy na oprawę, a za mało na treść?:-(
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-09-15 19:44
przegiął pałę i tyle
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2012-09-20 08:36
Tak czytam Twoje wypowiedzi i czasem odnosze wrazenie ze myslisz. Dokoncz wiec wypowiedz albo zrobie to za ciebie i powiem ze Korwin ma racje . To nie jest styl do obnoszenia sie wszystkim i wszedzie, tego rodzaju wypowiedzi i styl jest dobry w domowym zaciszu, pokaz tragedii ludzkiej jest popularny we wszystkich mediach, zebranie pokazywanie czyjegos nieszczescia i wyciskanie łzy z oka kolejnego polaka to stalo sie domena w polsce i zerowanie na tych nieszczesciach ludzi bogatych cwanych z poparciem. Wszystkimi tymi problemami winno sie zajac państwo a nie pseudo chrytatywne słuzby- sluzby w swojej sprawie.
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-20 10:53
WOŁODIA JAK CIE CZYTAM TO AZ CZEKAM KIEDY POWIESZ KOMUNO WRÓĆ!WEZ TY SIE CHLOPINO ZASTANOW CZY LEPIEJ ABY ON WYSZŁO Z CHAŁUP I UJAWNIŁO SIE SWIATU ZE SA I COS POTRAFIA,CZY LEPIEJ JAK SIEDZA W KOMÓRKACH POZAMYKANI NA CZTERY SPUSTY?SIEDZ SE W CHACIE I PATRZAJ W TELEWIZOR ,NIE WYCHODZ NIGDZIE BO SASIEDZI BEDA CIE WIDZIEC,NIC NIE ROB BO JESZCZE KTOS PRZYUWAZY ZE COS POTRAFISZ,ZE ZACHOWUJESZ SIE JAK ZDROWI I CZEKAJ AZ BOZIA POWAŁA CIE NA ŁONO ABRAHAMA,BO TAK POWINNISMY WSZYSCY ROBIC,TAK WYNIKA Z TWOICH POZAL SIE BOZINKO POSTÓW.AMEN
Nadrzędny Autor Nachbar Dodany 2012-09-20 16:07
W jakich warunkach "rodzili się" dzisiejsi medaliści paraolimpijscy. Warto o tym przeczytać.
http://wyborcza.pl/1,87648,12509704,Chleb_i_kula.html
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-09-20 17:06
Wołodia przeczytaj uważnie co napisała Staruszka w swój - też - niezbyt wyszukany sposób - na zasadzie przeczenia, ale ONA MA RACJĘ.
Nadrzędny - Autor Wolodia Dodany 2012-09-20 17:44
MilutkaaSTARUSZKO123/ Tak se mysle czy czasem nie za duzo razy powiedziałem "komuno wróć " bo az sie tego domagasz, bym powtarzał, tak Ci sie to spodobalo.Powtarzam jeszcze raz KOMUNO WRÓC. W nawiasie moge tylko tyle powiedziec ze kazdy moze robic co chce i nic mi do tego ale jezeli jest czegos za duzo to i mnie komuniste boli jasne STARUSZKO. Po za tym jezeli w komunie powiedzialem zeby mnie nie mieszac w tym samym garze bo mi sie cos nie podoba i nie chce brac udzialu w tym to dawali mi spokój i mialem spokój tu juz 10 razy prosilem wykreslcie mnie z tego młynu zaklamania i działajacych ludi na szkode innych i nie ma mozliwosci pozbyc sie czlonowstwa .Czemu pisze i czytam dalej choc tego nie chce ,? poniewaz niejednokrotnie podszywaja sie pod loginy inni falszerze a sprawdzic stan swojego konta zawsze jest mi wolno a czytajac wypociny niektorych to same palce sie rwia choc ich predkosc jest stosunkowo ninimalna, Czy na Bozie czy na komune nie licze w swoim juz chyba przydlugim zyciu patrzac jak mnie odbieraja inni ( w tym przypadku forumowicze) ale nie jestem rzadawą lizydupa i nie mysle chwalic czegos co jest wredne obłudne i niesmaczne. Proszac o wypisanie mnie z tego forum stwierdziłem ze niektore konta juz nieistnieja wiec czemu moje nie moze zostac zlikwidowane? Pewnie bede musial napisac do rzecznika praw konsumenckich by zrobiono porzadek jak na faceboku i nie krepowano mnie i nie wieziono wbrew mojej woli.
To tyle żyj STARUSZKO w zaklamaniu i w ciemnocie ktora tworzycie
Nadrzędny - Autor Staruszka123 Dodany 2012-09-21 08:43
WOŁODIA,PRZECZYTAŁAM Z UWAGA TWOJ POSTKOMUNISTYCZNY POST I JAKBYM CIE W TEN WYCHUDŁY ZAD KOPNĘŁA TO BYS WYLADOWAŁ NA KUBIE LUB EW.W CHINACH SKORO TAKIS WCIAZ ZAKOCHANY W TAMTYCH CZASACH.WOLE JUZ DZISIEJSZE,OBECNE ZAKŁAMANIE NIZ TO BREŻNIEWSKO-GIERKOWSKO-JARUZELSKIE,MI OBCE.KU TWOJEJ WIEDZY,NIE MAM 123LAT,BAA NIE MAM NAWET POŁOWY Z TEGO I TO JEST MOJE KŁAMSTWO,STARUSZKA123 NIE JEST STARUSZKĄ,TO TYLKO NICK VEL PSEUDONIM(TAK MOWILI W TWOICH CZASACH),A FORUM TO NIE CZŁONKOSTWO,TO DOBROWOLNE PRZYNALEZENIE DO JAKIEJS GRUPY LUDZI.DOBROWOLNE!!!TZN NIE MUSISZ TU BYC,PISAC,CZYTAC.MAMY ROK 2012 A NIE 1975-TAK GWOLI PRZYPOMNIENIA I NIKT NIE MOZE CIE ZMUSIC DO BYCIA TUTAJ,NAWET JA,NIKT CIE NIE WIEZI NIE KREPUJE,NIE ZAMYKA UST,PISZESZ CO CHCESZ KTO CHCE CZYTA A JA NAWET CI ODPISUJE.COS CI JESZCZE POWIEM.CIESZE SIE ZE JESTES,BO WIEM JACY LUDZIE BYWALI DRZEWIEJ,WSZEDZIE WESZYLI SPISEK I KNOWANIA I DARLI SIE-KOMUNO WRÓĆ!!!ZASYPUJE CIE CAŁUSAMI,,ZAWSZE PAMIETAJACA O TOBIE STARUSZKA123,!!!!!
Nadrzędny Autor lidian Dodany 2012-09-21 09:12

>WIEM JACY LUDZIE BYWALI DRZEWIEJ,WSZEDZIE WESZYLI SPISEK I KNOWANIA I DARLI SIE-KOMUNO WRÓĆ<


Staruszko tacy ludzie są i teraz, a w czasach komuny było wielu wspaniałych uczciwych ludzi ciężko pracujących na chleb. Nie można wszystkiego uogólniać i wszystkich ludzi pakować do jednego worka.  Za czasów komuny wykształciło się za darmo wielu tych co na tamte czasy najbardziej plują. Podłość i złe rządy mogą być w każdym kraju i we wszystkich czasach. W naszej teraźniejszości też nie wszystko jest super. A kto chwali te lub inne czasy? Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Nie zapominajmy jednak o zwykłych szarych uczciwych ludziach, którzy niczemu nie są winni.
Nadrzędny Autor Wolodia Dodany 2012-09-21 15:17
Wybrac z kontekstu kilku spraw tylko jeden to kazda blondynka potrafi ale ustosunkowac sie do wielu spraw to juz trudno, trudno poniewaz widzi sie tylko siebie i swoje ma byc na wierzchu zakrzyczec wszystko jednym tematem to kazdy polityk potrafi stad ich sie tylu w dzisiejszych czasach namnozylo. I tak Cie odbieram w kazdym temacie jaki zabierasz glos to Twoje na wierzchu reszta to kretyni. Tak ja chcialem tu przynależec ja chcałem tu byc przycisniety kalectwem ale to wychodzi ze jest to  niemozliwe bo ludzie zdrowi tu depcza chorych, apodyktyczni dyktuja swoje prawa identycznie jak Wasz wodz Wałęsa. Prawda ze w takim razie nic tu po mnie ale jak zaznaczylem kontroluje swoje konto konto z ktorego za cholere nie mozna sie wypisac a miała byc wolnosc slowa i przynaleznosci? nic takiego tu nie ma nawet swojej mysli nie mozna wyrazic bo jest sie wrogiem cale szczescie ze nie publicznym wrogiem narodu. Mnie nie zalezy ile masz lat ważne zebys nie byla DODA....
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-09-20 18:47
to nie czytaj jak ci coś nie pasi
Nadrzędny - Autor walpoz Dodany 2012-09-20 22:50
Jednak nagłośnienie niesprawiedliwego nagradzania za medale przyniosło efekt ! Od następnej olimpiady ma być po równo. Tylko skąd oni tyle kasy "wytrzepią" gdy ON ZDOBĘDĄ PONAD 100  medali jak kiedyś ;-)
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-09-20 23:16
Zapłacimy większy podatek i będzie kasa.
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-09-21 06:24
zawsze jakieś rozwiązanie
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-21 19:33
I jeszcze większa dziura budżetowa i to spowodowana przez olimpijczyków ON :-)))) To już wtedy żadnego krawężnika nie zlikwidują , żadnej windy nie zbudują a ON posły będą czekać  pod schodami jak osły .
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-09-21 18:26
Zwłaszcza, że daleko.
Nadrzędny Autor walpoz Dodany 2012-09-21 19:39

> Zwłaszcza, że daleko.>


REA gdzie daleko do olimpiady czy miejsca jej rozgrywania?
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Kawiarenka / Olimpiada on Londyn 2012 (Strona 4) (76912 - wyświetleń)
1 2 3 4 Poprzednia strona Następna strona  

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill