www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta inwalidzka i praca (6465 - wyświetleń)
- Autor marzenia1216 Dodany 2012-08-07 12:58
Witam od blisko 30 lat jestem na rencie stałej st.lekki. W tym czasie nigdy nie pracowałam. Obecnie jestem u męża za granicą, chcę tu podjąć prace w miarę moich możliwości fizycznych. Ile mogę zarobić żeby nie stracić świadczenia, ile brutto ile netto? Dziękuje za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-07 17:18
Gdzie "TU"? Może jestem nierozgarnięta, ale za jaką granicą - dla Ukraińca to Polska, dla Polaka to Ukraina - np. :-)
Nadrzędny - Autor marzenia1216 Dodany 2012-08-07 19:26
"TU" czyli tu gdzie przebywam ,za granicą. Nikogo nie powinno interesować gdzie bo to nie ma znaczenia w moim pytaniu. Nie pytam w jakim kraju mogę dorobić ale ile mogę dorobić. Odpowiadając na Twoje pytanie tak, jesteś nierozgarnięta i proszę daruj sobie wszelkie złośliwości i to na forum gdzie każdy ma większe lub mniejsze problemy. Znajdź sobie inny sposób na ulżenie swoim emocjom. Nie chcesz, nie odpowiadaj a najlepiej nie udzielaj się wcale.
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-08-07 19:49
Nadrzędny Autor marzenia1216 Dodany 2012-08-07 21:16
Dzięki " lidian" szukałam wszędzie nawet na stronach ZUS-u ale wszystko było o dodatkowych dochodach dla rent socjalnych. Lepiej wiedzieć niż wpakować się w kłopoty. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.
Nadrzędny - Autor Sonka Dodany 2012-08-08 09:20
A po po co tak napadacie na siebie? Nie szkoda zdrowia?
O byle słowo, które może nie zawierało w zamiarze żadnego obrażenia...i potem sypią się inne, które ranią....
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-08-08 16:53 Zmieniony 2012-08-08 17:01
:-) Sonka faktycznie z mojej strony nie "napadałam". Dla mnie post był mało jasny, dlatego, że na stronie polskiego ZUS są widełki ile można dorobić i ma to związek z wysokością świadczenia, a nie orzeczenia. Pytanie dotyczyło czy chce w Polsce czy za granicą i gdzie - w Polsce czy nie pobiera świadczenie - kraj mnie naprawdę guzik obchodzi.
Pozdrawiam :-)
Nadrzędny Autor REA Dodany 2012-08-08 16:57
Za kogo ty się masz? Rozgarnięta istoto wszystko pisze na stronie ZUS i nie tylko - masz komputer to inteligentnie klikaj.
Do marzenia - faktycznie marzenia i fantazje.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Praca / renta inwalidzka i praca (6465 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill