www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zabajka 2 - turnus rehabilitacyjny (6280 - wyświetleń)
- Autor Zabajka2 Dodany 2012-08-12 11:15
Ośrodek Rehabilitacji Dzieci ZABAJKA 2 znajduje się w Złotowie woj. Wielkopolskie. Zajmujemy się rehabilitacja dzieci i młodzieży z wszelkimi dysfunkcjami układu nerwowego tj. mózgowe porażenie dziecięce, stany pourazowe, choroby metaboliczne, genetyczne, upośledzenia umysłowe i inne. Działamy już o 8 lat stale wzbogacając nasze doświadczenia, dzieci przebywające u nas na turnusach rehabilitacyjnych robią postępy zwiększając stopień swojej sprawności. Dla Was dla rodziców jest to ważne aby znaleźć miejsce gdzie jest wyraźny efekt rehabilitacji i nadzieja na poprawę w przyszłości. Na 2 tygodniowych turnusach całą wyspecjalizowaną kadrą ośrodka dajemy z siebie wszystko, wypełniamy maksymalnie czas planowanymi i dodatkowymi zajęciami, sprawiamy, że okres pobytu w ośrodku jest efektywny bez chwili nudy. Rekomendują nas setki rodziców, którzy wielokrotnie w każdym roku wracają do nas ze swoimi niepełnosprawnymi dziećmi, ufając nam.  Na naszej stronie facebooka prześledzisz co się u nas dzieje, jak wygląda Zabajka 2 i w jak wspaniałym miejscu się znajdujemy, nasze zaplecze terapeutyczne, sale rehabilitacyjne i przebieg zajęć. Dokumentujemy każdy turnus, każde wydarzenia jak dodatkowe atrakcje, imprezy, występy, festyny, urodziny naszych podopiecznych, wejdź na stronę,  polub i poznaj nas:
http://www.facebook.com/Zabajka2
Rodzice, którzy są od dawna z nami aktywnie wypowiadają się na temat ośrodka i chętnie opowiedzą na Wasze pytania. Na naszej stronie internetowej http://www.zabajka.home.pl znajdziesz wszystkie informacje na temat terminów turnusów rehabilitacyjnych, sposobu rezerwacji miejsc i planu zajęć.
Rozkład zajęć w trakcie turnusu rehabilitacyjnego w Zabajka 2

zapraszamy
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-12 11:37
u mnie link z rozkładem zajęć nie otwiera się
Nadrzędny - Autor Zabajka2 Dodany 2012-08-12 14:09
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-12 14:15
dalej to samo
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-08-12 15:45
Barbara, nie biadol - prawdopodobnie nie masz jakiegoś narzędzia do oglądania takiej zawartości - aczkolwiek jest to zwyczajny dokument w word... Wejdź bezpośrednio na ich stronę i poczytaj. 
Nadrzędny - Autor REA Dodany 2012-08-12 16:43
:-( no i mądrąść Polski się odezwała hi, hi :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-12 18:46
mam worda i wszystko chodzi oprócz tego linku
Nadrzędny - Autor lidian Dodany 2012-08-12 19:55
U mnie link działa. :-)
Nadrzędny - Autor barbara33 Dodany 2012-08-12 20:01
szczęściara
Nadrzędny - Autor sylwester49 Dodany 2012-08-13 08:41
u mnie też link działa
Nadrzędny Autor barbara33 Dodany 2012-08-13 13:34
to mam pecha
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / Zabajka 2 - turnus rehabilitacyjny (6280 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill