www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / pomoge (4726 - wyświetleń)
- Autor Browar Dodany 2007-03-17 11:37
Pomogę przystosowac samochód dla osob po amputacji nóg powyzej kolan.  Jazda stanie sie przyjemnoscią i bardzo bezpieczna a moze bardziej bezpieczna niz u pełnosprawnych.
Nadrzędny - Autor Vivaldi4 Dodany 2007-06-11 13:44
Proszę o więcej informacji, czy może byc to aute bez automatycznej skrzyni biegów? bader1@vp.pl
Nadrzędny Autor Browar Dodany 2007-06-12 21:57
Witaj...........Vivaldi .
Tak moze to byc auto bez automatycznej skrzyni biegów , zalezy to tylko od siły Twojej nogi . Ja jeżdziłem przez wiele lat na manualnej skrzyni. Napewno automat dałby Ci wiecej konfortu . Przystosowanie polega na dołozenie do pedału hamulca specjalnej stopki i na dzwignie gazu odpowiedniej dzwigni , która zmieni ruch poprzeczny na wzdłuzny (czyli  na taki jak normalnie dodaje sie popularnie mówiąc gazu). Jesli jestes młody i sprawny fizycznie przyjdzie Ci to z łatwoscią. Jesli bedziesz zainteresowany jestem w stanie przyjechac do Ciebie i zaprezentować przeróbkę w swym aucie.
Pozdrawiam
Rys
Nadrzędny Autor rozan Dodany 2019-10-15 11:03
Oby więcej takich ludzi było.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Sprzęt i rehabilitacja / pomoge (4726 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill