www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dla rodziców dzieci z wadą wzroku (4402 - wyświetleń)
- Autor Dzoanna Dodany 2012-09-01 12:17
W prawdzie nie jestem rodzicem dziecka z wadą wzroku, ale sama nie tak dawno byłam dzieckiem z takim schorzeniem. Teraz dzieckiem już niestety nie jestem mimo że mam młody wygląd:) ale chorobę oczu nadal mam:) Chętnie mogę tutaj porozmawiać z rodzicami takich dzieci:) śmiało piszcie:)
Nadrzędny - Autor agulka1015 Dodany 2014-02-27 12:54
Witam mam pytanie moja 5 letnia córeczka ma wadę wzroku +10 +4 ostatnio w mops pani doradziła mi żebym u nich złozyła wniosek o grupę bo jej córka ma taką sama i grupe otrzymała :-)Jaka jest szansa że ja równiż ja otrzymam :-)
Nadrzędny Autor bluengel Dodany 2014-02-27 14:20
Ale pytasz o to, czy Ty jako mama tę grupę otrzymasz...? Czy o to, czy otrzyma orzeczenie dziecko...?
Tak czy inaczej - nie przekonasz się, dopóki nie złożysz wniosku. Nikt w sieci nie udzieli Ci wiarygodnej ani miarodajnej odpowiedzi, więc lepiej po prostu próbować.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dla rodziców dzieci z wadą wzroku (4402 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill