www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dofinansowanie na samochód (4260 - wyświetleń)
- Autor 0wiolunia0 Dodany 2012-09-14 08:02
witam wszystkich rodziców. Jestem matką 3 letniego synka niepełnosprawnego na DPM. Zostałam poinformowana od osób trzecich, że jest możliwość dofinansowania "z pewnego źródła" na samochód. Czy ktoś jest poinformowany w takich sprawach? Bo ja niestety pytam więkoszości i nikt nie wie.
Nadrzędny - Autor karolinas33 Dodany 2012-09-14 10:10
ja też się ostatnio dopwiedziałam
Nadrzędny - Autor bluengel Dodany 2012-09-14 10:38
Uwielbiam.

Konkret: jeśli pytacie o źrodła typu PFRON (to tylko on ze środków publicznych realizował takie projekty w ubiegłych latach) - nie, obecnie nie jest taki program finansowany i zapowiedziano, że w najbliższym czasie nie będzie (co nie znaczy, że za 2-3 lata to się nie zmieni).

Żaden inny podmiot tego rodzaju nie wspiera w tej chwili takiego zakupu. Można próbować pozyskać jakąś pomoc z większych fundacji - składając indywidualne wnioski.

Pozdrawiam,
Nadrzędny Autor 0wiolunia0 Dodany 2012-09-14 10:47
W takim razie dziękuje za informacje. Jeśli coś zmieniłoby się, lub ktoś wie gdzie mogłabym się ubiegać o dofinansowanie, prosze o informacje. Z góry dziękuje serdecznie.
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / dofinansowanie na samochód (4260 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill