www.niepelnosprawni.plStrona główna forum
forum.niepelnosprawni.pl - Nie jesteś zalogowany
Strona główna forum Regulamin i pomoc Szukaj Rejestracja Logowanie
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / bezpłatne książeczki - Warszawa dla mojej mamy (3244 - wyświetleń)
Autor tomm Dodany 2012-10-17 08:53
Książeczka – opisująca trasy spacerów po Warszawie, które mogą być pokonywane wspólnie z dziećmi przez osobę nawet z dużymi problemami w poruszaniu się – ma wyzwalać w dzieciach kreatywność i aktywność.   To przepis na to, aby mama razem dzieckiem – czytając i bawiąc się zwiedzała miasto według wskazówek zawartych w „pomocniku spacerowym”.
Formularz zamówienia bezpłatnych książeczek znajduje się na stronie projektu: http://www.warszawadlamamy.otworzoczy.pl/warszawa-zamowienie.html

Ze strony projektu można też ściągnąć zabawy i kolorowanki zaproponowane w przewodniku – może to być źródło inspiracji do dalszej eksploracji miasta.

W ramach „Warszawy...” dokonaliśmy też reedycji książeczek z serii „Moja mama...”, które w sposób prosty i czytelny oswajają dzieci z niepełnosprawością rodziców. Książeczki, wysoko ocenione przez odbiorców, są narzędziem ułatwiającym rozmawianie z dziećmi o niepełnosprawności. Wskazują też na wartość rodzinną, osobistą i społeczną rodzicielstwa osób z niepełnosprawnością.

Strona poświęcona projektowi znajduje sie pod adresem: www.warszawadlamamy.otworzoczy.pl

W ten sposób w ramach projektu powstaje unikalny pakiet 4 książeczek. 500 takich pakietów trafi do bibliotek publicznych, szkól i świetlic oraz organizacji pozarządowych z terenu Mazowsza.

Projekt „Warszawa dla mojej mamy” dofinansowany jest ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego
Poprzedni wątek Następny wątek Wyżej Wątek ogólne / Forum rodziców / bezpłatne książeczki - Warszawa dla mojej mamy (3244 - wyświetleń)

Powered by mwForum 2.16.0 © 1999--2008 Markus Wichitill